DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Joj koja tragedija od igre, boze sacuvaj. Svaki novi update nosi novu hrpu budalastina. Hajde sto opet cackaju skillove i "rezu" gdje treba i gdje ne treba nego s ovim paragon fazonom magic find i gold find postaju beskorisni a oni koji su bacili pare na MF/GF opremu sad se mogu pridruziti klubu koji vec cine oni koji su svojevremeno bacili pare na attack speed opremu. Na kraju ce biti da je suvisno sve pa da likovi gologuzi trckaraju po mapama. I umjesto da se sklepa nesto novog sadrzaja (ne bi smetalo uopste da je od postojeceg pa ne bi trebalo biti ni puno posla oko toga, toliko je kvalitetnih ideja bilo na sluzbenim forumima u zadnja 2 mjeseca da je to nevjerovatno) oni guraju jos 100 levela grindanja iako su svi prosli igru vec hiljadu puta uzduz i poprijeko.

    Jedino je pozitivno sto legendary itemi nece vise biti (potpuno) beskorisni ali ako se drop rate ne promijeni pitanje je kome ce to biti korisno posto jos uvijek ima ljudi koji nakon 400-500 sati igranja nisu vidjeli nijedan rare ili set item.
     
  2. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Drop rate ce se promijeniti drasticno. Obicni monst. ce bacati 4x vise blue i yellow itema, elite i champ packovi ce bacati bolje iteme. Povecat ce se i drop rate legendary itema ispod levela 50. I ja takodjer za cijeli period igranja nadjoh samo jedan legendary item koji je bio tesko smece i hrpu rare itema (takodjer smece). Sve sto je vrijedilo pokupovao sam na GAH, a to ubija sustinu igre, jer vecina nas zeli samostalno steci gear, a to je prakticno nemoguce osim ako nemas kuci kakav kineski farming team pa da ti oni igraju dok si na poslu.
    Nadam se da ce ove najavljene promjene donijeti ono sto svi ocekujemo jer su nevidjeno pozitivni komentari skoro svih igraca, uz par manjih zamjerki kojih ce uvijek biti.

    Za skillove po meni slijedi najbolja promjena, jer ce izbalansirati skill tree svakog karaktera kako ne bi bilo 2.000.000 barbariana na battle.netu koji koriste WW/sprint buildove ili isto toliko Wizarda sa poison hydrom i diamond armor. Which doctor ce biti najvise unaprijedjen, ali i ostali karakteri.

    Uostalom 1.04 patch je toliko opsezan da mijenja gotovo svaki aspekt igre, osim sto kazes za novi sadrzaj. Ali ko je lud da ubacuje novi sadrzaj i smanji sebi prostor za igru kada je ekspanzija u pitanju. Exp. dolazi vjerovatno u 2013 sa novim act-om i mozda jos jednim karakterom ili dva, slicno kao sto je bilo i sa LoD u DII.
     
  3. RaP

    RaP Komšija

    Ma nekako mi ovaj Diablo nelezi nikako, ako se neko sjeca diablo 1 i onog butchera u crkvi, koliko se sjecam atmosfera je bila napeta.
    Sada ovog Butchera predstavlja nakav zeleni leptir,
    Sutam malo multiplayer nekako grindanje za opremom je bezveze, mozda se popravi kad nabijem lvl 60 ali za sada je bezveze.
     
  4. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Pa tek kad naguras lvl60 pocinje pravo farmanje opreme do besvijesti i grindanje Paragona koji je samo jos jedan od Blizzardovih neopjevanih kretenluka i dokaz da D3 dev tim nema pojma sta radi jer dizanje Paragona uslovljava igrace da igraju samo jednog lika.
     
  5. fipi

    fipi Aktivista

    Ovo sa paragonom bezveze skroz al eto otvara se prostora za poboljšanja, samo mi se nimalo ne sviđa što ovo ne fercera za čitav acc. Onaj Kip lik ili kako se zove vec je imo fini ideja za end game content. Ovo sad za sad je sranje.

    Neki dan haj malo da isprobam paragon ovo, očistim cjeli act 3, od pocetka do kraja, igro 2-3 sata, i doso pred Azmodana, kad dobijem dc. Reko sam sebi no more. Nemam živaca vise, ubacuju milion neki promjena a nemogu najobičnije stvari popravit.
     
  6. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Ja se obradovao kontajući da su dodali nove nivoe (mape) a oni dodali samo brojke :(
    Pih.
     
  7. rama

    rama Aktivista

  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Igram ja povremeno, napravim pokoji masakar i tak :)

    Nadam se da ce ekspanzija donijeti vise od jednog acta, jer to mi je najveca mana D3, prekratak gameplay.
     
  9. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja nisam Diabla igrao ima dva mjeseca, ali vise zbog privatnih obaveza. Kad gdje sjedem za comp. picim pomalo King's Bounty WotN i Darksiders II. Jednostavno mi nema neki repliability faktor kao sto je imala dvica, otislo je ovo previse u komercijalu.

    Doduse, kad se nadje par jarana raspolozenih za MP, ond se moze pomalo sutati. Popravili su malo situaciju sa zadnja dva patcha sa Monster power podesavanjem i rebalansom skill treea, samo sto su nerfali moj omiljeni karakter, WW Critical Barb u koji sam ulozio pola vremena igrajuci i to me ubilo u pojam.
     
  10. rijads

    rijads Aktivista

    izgubio sam dosta zbog opreme kupljene za dh na ah sa dobrim attack speedom, i morali su naravno sljedeci patch to nerfati ................
     
  11. rijads

    rijads Aktivista

    Ako neko hoce no lajfat preko tsa inferno mp1-3 nek me doda: lowbeat#2699, imam ja ts server.
     
  12. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Da malo osvjezimo temu, zna li ko kada ce konacno implementirati patch 1.07 posto na ovih par siteova sto pratim ne navode nista. Najavljeno je dobrih promjena, posebno na sistemu craftinga gdje su pojedini likovi u PTR-u vec craftali rare iteme mocnije od nekih kvalitetnijih legendary itema.

    Nadalje, tu su je i ocekivano nerfanje reflect damage-a, jer su stvarno pretjerali sa tim. Na inferno i NMP vecem od 2-3, vrlo je tesko boriti se na nekim elite packom koji ima ovaj atribut + neke druge.

    Ocekuje se i revizija skillova za Monka, posto je to trenutno najslabija klasa i neizbalansirana sa ostalima.

    Moglo bi se opet sjesti malo odsutati koja na MP kad ovo srede.
     
  13. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Mogli bi danas obzirom da ujutru od 5 do 7 neće raditi serveri jer 'nešto' rade...
     
  14. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Hebiga, tek vidjeh poruku. To oko servera su bili neki manji dodaci za update tool, to se brzo zavrsi. Ja sam obicno od 21h tek raspoloziv za DIII, pa negdje do 23h.

    Trenutno na Witch doctoru nabijam paragon levele radi MF i GF. Sa dobrom MF opremom + MonsterPower na 1 (dovoljno 1 za brzo farmanje) jako dobri itemi dropaju. Jucer sam nakon svega 10 min igre i to samo sa dva Nephalem Valor stacka dobio "Immortal King's Reign" armor koji sam stavio na aukciju za 50 mil. posto je za Barba a ja picim sa Witch Doctorom.

    Koji ti je battle tag?
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Veceras sam i ja "in" pa se vidimo oko 21 :)
     
  16. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

  17. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Moglo bi se konacno malo i s Monkom odigrati, s obzirom da je do sada bio najslabiji karakter, ali bi ga 1.07 trebao dobro popraviti.
     
  18. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Nama će patch sutradan tek. Jbg, stave sutra za sve regione i onda idu po svom vremenu tako da smo mi tek drugi po redu... prvo USA, pa EU pa Azija... zaboravih dodati, tag mi je baZ#2840 pa eto, neka doda ko igra.
     
  19. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Jucer malo odigrao na 1.07. Nakon 10 min. igre prvi legendary item, a o buffanju Monka da ne govorim. Sve u svemu, meni OK. Kome postane prelagano neka samo digne MP i slucaj rijesen.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    To ti se zove navlakusha :)))

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2