Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislis ne mozes kompletirati platinum bez njih?

    Za neke je bas tesko dobiti trofeje. Npr. meni za BC1 fali samo 1, da bi dobio platinum, i to da dobijem sve pinove online... ali kako nema raje, to vise nije u mogucnosti da se odradi. a kad je bilo raje, na pocetku, nisam obracao paznju na to, i sad kasno.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Modern Warfare 3 ima odlicne trofeje. Iako je zestoko orjentisana na MP, nema online trofeja, cak i ni sa silnim DLC-ovima.

    Neki trofeji su zaista tesko smaranje i gubljenje vremena, npr. "Rockhound" u prvom inFamous-u.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Najtezi trofej koji sam dobio, je bio u Assassin's Creed 2, i trazenje onih 100 pera. Trebalo mi je bruka vremena da ih sve skupim. Neke sam se pravo namucio da bi nasao. Ali opet sam nekako uzivao u tome. Meni je to sve interesantno, jer nebi, da nije.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma


    Jednostavno nisam Trophy Whore, pa mi je svejedno za te trofeje i achievemente. To ima fin efekat kad igraš pa i izbaci da si nešto uradio, ali da se ja sad zamaram s tim, taman posla :D Tako da ti trofeji i ne donose neki duži vijek za igru. Makar je tako za mene, naravno da nije svima tako :)
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni i te kako donose duzi vijek... Pa eto, AC2 sam bio presao davno, ali sam onda u narednih par mjeseci, svako malo bi usao i ganjao koji trofej.

    Dosta sam igrica presao po 2-3-4 puta kompletne, radi trofeja. I uzivao svaki put. Dok za ove gdje nema trofej, predjem, i u njima uzivam, ali mi nebi naumpalo da opet odigram.

    Trofeji mi dodju kao dodatni cejf u igricama, i uzivam ih ganjati.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako su trofeji zanimljivi, naravno da produzavaju vijek, shvati to kao challenge misije :)
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  8. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Metal Gear Solid Ground Zeroes gameplay

    Nadam se da ce ova igra za PS3 biti sve ono sto je svojevremeno MGS3 bio za PS2 a i da ne bude, za ovo cu bez razmisljanja preci na sluzbeni firmware kad/ako dodje vrijeme. Big Boss mi je iz nekog razloga puno drazi lik nego Solid Snake. :lol:
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    upravo je prava mala revolucija na PS3 sceni. Masa novih igara se patchuje za 3.55, moguce da i ova bude pa nece biti potrebe za mijenjanjem fw-a :D
     
  10. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Znam to i drago mi je sto sam tako dugo bio "zaglavljen" na 3.55 FW-u. Doduse, dok Ground Zeroes stigne ko zna sta ce biti.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    koje sranje :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sranje je cijena. Konzola je ok.
     
  13. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Nekako mi je ružnjikava :|
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovaj nacin ubacivanja diska jedino dobar za swap magic, al posto konzola nije ps2 kompatibilna nista od toga :D
     
  15. Ninja

    Ninja Komšija

    Dobar je i za čišćenje lasera. Mada se meni nije nikad zaprljao za 4 godine.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mogu li se igre instalirat na disk da drajv ne reve?

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    mogu kod JB konzole.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Smijesno.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  19. Ninja

    Ninja Komšija

    Zavisi od igre, neke imaju opciju za kompletnu instalaciju. Ali ti uvijek treba disk za pokretanje igre.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma oke disk, ali sa se igra ucitava sa njega je smijesno. Cemu onda model sa 500gb, sta ce ti? Da filmove gledas sa konzole:lol:

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2