problem-nokia 3650

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by woland, Jan 1, 2006.

  1. woland

    woland Aktivista

    eh, imam nokiu 3650 i sve super do jutros kada mi nesto zastopa prilikom slanja sms poruke...ide ono "sending" i nikako da prestane...ja odlucim da iskljucim telefon i tako prekinem to slanje...no, nakon toga mi pokazuje da nemam niti jednu poruku u inboxu i da nemam ni svoje foldere za poruke (a imala sam jedan svoj folder i oko 100 sms poruka u njemu i jos 10ak u samom inboxu)...imam mmc karticu od 256mb i poruke su na njoj...no, sada ih vise nema...ima li neko ideju sta da uradim? da vratim telefon na fabricke postavke?
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    probaj sa vracanjem na fabricke postavke. ako ne pomogne probaj nesto napraviti preko card readera.

    offtopic: nikad mi nije bilo jasno sto ljudi cuvaju poruke. ja procitam poruku i hladno je izbrisem, ko god da je u pitanju... :roll:
     
  3. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    *#7370# to ukucaj i vratices fabricke postavke ali nemozes vratit poruke ako ne mogne card reader
    a to ti se desilo zato sto si imala veliki broj poruka-----
    offtopic:kao i u Bahmuta
     
  4. woland

    woland Aktivista

    samo jos jedno pitanjce: ako vratim na fabricke postavke, da li mi to brise sadrzaj mmc kartice? programe i igrice koje imam na njoj ili mi obrise samo nesto sa telefona?
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ne - samo iz interne memorije telefona. mmc ostaje netaknuta (barem je kod mene na 6600 tako).
     
  6. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    zavisi kako: ako vratis one postavke sa onom opcijom na telefonu neces obrisat (al sa njom samo postavke vratis) a sa onim kododm sve brises vracas memoriju i faabicki sve bude------ znam da i tamo pise vrati fabricki podeseno ali to nije isto kao i sa ovim kodom to je kao formatiranje*#7370#
     
  7. san

    san Aktivista

    to i ja radim ali raja masovno se dopisuje sa momkom djevojkom itd... pa cuvju kod mene jaran imao oko 400 poruka i to sam ja morao da prebacim na cd
    probaj da stavis u opcijama znaci kad udjes u inbox da stavis da ti spasava poruke na mmc nadam se da moze kod 3650 nisam ga imao ali moze kod 6600 i vidi dali imas poruke ako nemas onda nista kucaj *#7370# i security kod (12345 osim ako ga nisi mijenjao/la)
     
  8. woland

    woland Aktivista

    podesila sam da mi idu poruke na mmc i sa nje su misteriozno nestale...nego, hoce li mi otici imenik ako ukucam *#7370#? (jesam paranoicna :oops: )
     
  9. san

    san Aktivista

    aha nazalost :(
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ako imas fexplorer otidji mislim u c:\system ili takonesto uglavnom nadji file contatcs.mdb (nisam 100% siguran da ce ovo radit al ako zagusti...) i kopiraj ga na mmc dodatno ili prebaci na pc il sta vec

    i kad formatiras samo onda vrati taj file jer je to baza menika
     
  11. woland

    woland Aktivista

    nasla sam taj file i kliknula copy...onda sam otisla na e:\ i kliknula paste, ali se nije pojavio...pisalo je "copied" i "pasted" kao da je sve ok, ali nigdje mi nema tog file-a....e, svasta...moj mob je totalno puko :roll:
     
  12. anonymous_girl

    anonymous_girl Novi član

    A ja kad bi ikako mogla, ne bi haman ni jednu brisala... Imam uzasan obicaj da sve cuvam "za uspomenu"... Iako sam sad sa pocetkom ove godine sve radikalno izbrisala, ono novi pocetak i fazoni ;-)
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    najvise sto sam imao je preko 100 spasenih poruka, i odjednom se zapitah "a sto ce mi ovo bogati" i obrisah sve. od tada samo 10max. imam u glavi poruke. :wink:
     
  14. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    "budala pamti pametan zapisuje" to samo nako da kazem nikad nemam vise od 10 poruk asnimljenih jos pogotovo kad neko dodje i cita...........
     
  15. san

    san Aktivista

    prva stvar kad das nekome telefon je da ti uzme citati poruka narucito ako je symbian pa neznaju uci u meni pa ono message i sve redom tako da brisem svako malo inace nesmijes dati mobitel ;) :D
     
  16. Benq

    Benq Komšija

    E ljudi hajd da ne otvaram novu temu bezze imam samo jedno pitanje, imam nokiu 7650 i MP3 player instaliran, zanima me koji format muzike ide u taj player? Mislim ne mogu stavit pjesmu od 4MB u telefon koji ima 4,2MB memorije :lol:
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    pa mp3. Ako nemas dovoljno memorije, ne treba ti mp3 player.
     
  18. Benq

    Benq Komšija

    Ma nije MP3, ima neku malo uvrnutu extenziju nesto kao sis nesto slicno...
    Rekao je meni jedan momak koja se extenzija koristi kod ovih telefona al sam zaboravio...
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    .sys ti je instaler za symbian.. to ti je nesto kao .exe :) i to je najverovatnije instaler mp3 playera koji siva mp3 melodije.. e sad koliko se isplati snimati mp3.ce na to je diskutabilno...
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    nije mp3 za 7650....