Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    ko bi reko da ne valja kad ga gurnes do kraja........a za sluse,te nokijine su garant sa nekim daljinskim na sebi pa se raspored kontakata ne slaze sa tvojim konektorom.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kod mene ne rade bas najbolje nokiine slusalice, cudan zvuk proizvode, mozda zbog toga sto je neko rekao da imaju nestandardni 3.5 mm izlaz
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    :mrgreen:

    Drugi raspored kao sto kazes, ista stvar sa mojim slusalicama od Vivaz-a.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Slisalice od nokie kod mene ne rade nikako. To sto na pola gurnute rade je "kratak" spoj vjerovatno.. pa dobijes zvuk na obe slušalice ali nije stereo itd.
     
  5. Dzigi

    Dzigi Novi član

    Moguce je da ce ovi nasi sverceri skontati neku varijantu da ga uvezu po play store cijeni.. mislim da je 300-400 KM prevelika razlika da to ostane na tome...
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mozda ce ga oni uvoziti za 300-350€, ali za koliko ce ga prodavati, to je bolje pitanje. Tesko ispod 450-500€.
     
  7. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Import bolje rjesenje ako ce se domace cijene kretati oko 500€.

    [​IMG]

    Jos 5 dana:

    [​IMG]
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    SGS2 crko, ne moze se popraviti.
    SGS3 bijeli na putu :)
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Sta mu uradi?


    Sent from my GT-I9100G
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma Una ga onako hinjski 3-4 puta sa stola gurnula. Kamera se pokvarila, apovi krasali itd. A meni zaooo :)

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    hehehe... mogu misliti :razz:

    Sent from my GT-I9100G
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma najbolji test izdrzivosti. Daj stvar jednogodisnjoj curici, i vidi koliko ce trajat :)
    Najbolji izgovor kad hocu novi tel na poslu haha :D
     
  13. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Jedva, nakon 30 minuta sam uspio naruciti, ali je vec bilo kasno, vec su nestale sve N4 USA 16GB i N10 32GB narudzbe. Nikako nisam ni pomislio da bi se mozda pojavile kasnije u toku dana ali sta cu sad... Na N10 16GB i nije toliko lose koliko 8GB na N4 moze postati problem.

    [​IMG]
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kazu da je "puklo" dva miliona N4 narudzbi u roku od pola sata.
     
  15. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Toliko o tome da ne valja i da nikog ne interesuje Nexus od LGa :)
     
  18. kvaju

    kvaju Komšija

    Mislim da polagano svi shvaćaju prednost Nexusa nad ostalim modelima Androida.
     
  19. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Lg pravi bolje telefone od samsunga sta se tice kvalitete izrade. Ovaj play store je cista truba kad ga imaju samo par odabranih.
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Naravno, evo ja sam npr vec na v4.2 a sa proslim telefonom Galaxy Plus jos nema stabilnog i funkcionalnog ICS-a.

    A osim toga ovaj Nexus sa zvanicnim ROM-om stvarno tecno radi, ljepota jedna kako sve glatko ide. I moram iznijeti opazanje da ovaj novi android poprima "filozofiju" iOS sto se tice komandovanja telefonom. Nije bas da bukvalno kopiraju iOS ali dobijes taj slican osjecaj (barem ja)