Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jasta je. Ja bih najradije da telefoni nemaju staklo ni na display-u. :)
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Postoji li na Fifa13 na androidu multiplayer preko Origin accounta kao na iOSu?
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mostarski stari most na 8:34. :D
     
  5. kAcA

    kAcA Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    Neda im se heklat sa 'starim' modelima.
    Koji glupi fail, bolje da nisu nista ni govorili.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nexus zakon. Evo inam najnoviji Jelly Bean na 14 mjeseci starom fonu, a bice i KLP sigurno.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Treba mi preporuka za telefon do 500km, prednost Samsung, vidim po piku ima GS2 za te novce?
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima i9250 za te pare, osim ako ti nije prevelik.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nisam ga nasao za 500km, uglavnom su oko 600km+. A zbog velicine neznam, ovo uzimam zeni pa moram provjeriti sa njom, mislim da ce joj vise smetati sto nema FM radio. :D
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Prodah Galaxy S, drag mi je ali guzica hoce nesto novije :mrgreen:

    Od operatera uzimam drugi, tipujem na S2, ne bi me puno izisao, imaju i S3 ali trebalo bi dosta doplatiti tako vjerovatno nije isplativo, kontam da u normalnom koristenju i nema neke velike razlike ?
    Nemaju Nexus-a 4, a ja nemam kesa da ga uzmem ovako tako da nista od toga, jedino da uzmem S2, prodam ga odmah i nakusuram za Nexus-a.
    Play Store nema u Austriji, u trgovini je 350 verzija sa 8GB, 400 za 16GB.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima velike razlike, pogotovo u kvaliteti ekrana. Moj savjet je da ne ides ispod HD rezolucije.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kako god okrenem nesto nevalja :D
    S2 nizak ppi (kao i mnogi) i manje future-proof, S3 i One X(+) skupi, Nexus 4 izgleda vrlo osjetljiv i naprijed i nazad, Sony sere sa izdavanjem novih verzija Androida i jos se ne da otkljucati sa mreze tako da bi Nokia 1200 morala biti u upotrebi kad sam kod kuce ako bih uzeo zakljucanog.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Xperia S je dosta pojeftinila, a ubrzo se ocekuje oficijelni AOSP port, sto ce ga prakticno uciniti Nexus fonom.
     
  17. burner

    burner Aktivista

    Zar nije propalo to?

    Sent from my Desire S using Tapatalk 2
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jel koristi neko Galaxy S sa nekim od JB ROM-ova? Koju navigaciju koristite? iGO navodno ima problema.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Koristio ja C-Bean 2.x (ne znam sad tacno koja verzija), 4.1.2 JB, neka dva mjeseca, vrlo tecno je radio, samo sam morao dodati drugi alarm jer default-ni nije htjeo pjevati.
    iGO sam imao ali nisam stigao neke duze rute raditi, najvise 5-10 minuta i nije bilo nekih vecih problema.
    Mozda mi je jednom, maksimalno dvaput, crash-ao iGO u ta dva mjeseca, ali nije bilo nista strasno, ponovo ga otvorio i nastavio dalje.

    iGO je konverzija sa WP-a, nema ga oficijelno na Play Store-u, tako da nije cudan poneki problem na bilo kojem ROM-u, cak i oficijelnom.