igre sa originalnim gameplayom

Discussion in 'Igre i konzole' started by dmr, Feb 20, 2013.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako znate neku igru koja ima originalni gameplay postavite u ovaj thread, ako ih uopste ima :)? Meni jedina koju znam a da je bas originalna je igra the sting, ujedno mi i jedna od najboljih igara. Gameplay je originalan zato sto prvo kao planiras kradju tj. snimas je internim rekorderom i kad sve zavrsis onda pustis play zavalis se i gledas jesi li gdje pogrjesio ili te neko otkrio.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Toribash, nikada nista slicno nisam vidio. Dugo mi je bila jedna od onih igara koju uvijek imas na kompu.
     
  3. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Ne znam tačno kako se zove igra ali mislim da ste je sve igrali. Uglavnom ti postavljaš zamke susjedu. Jako originalna igra i zanimljiva. Ja sam bukvalno plakao od smijeha :D
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Wow, na to sam skroz bio zaboravio. Beton igra.

    Portal, easy :mrgreen:
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ima na fazon portala bar jos 1 igra, koliko ja znam.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Sjooo kad se sjetim i stinga i neighbour from hell.. U to vrijeme mi je onako jedinstvena igra bila jos postal 2. Moracu ovo skinuti pa odigrati opet.
     
  8. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Hvala na linku od igre. Moram je opet skinuti. Kako je ovo samo dobra igra :D
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koja to, Portal 2? :lol:
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    recimo Q.U.B.E. i Quantum Conundrum.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja pročitao naslov sa orginalnim gamepadom i samo preletio topic :lol:

    Uglavnom, zavisi šta smatraš orginalnim gameplayom? Nekome je i Crysis FPS sa orginalnim gameplayom, pa ne znam na šta tačno ciljaš? Igre koje su jedinstvene sa svojim gameplayom, da niko nije uradio nešto tako ili šta?
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Osim sto su puzzle i imaju kutije, ni slicno.

    Sta ti je uopste originalni gameplay? Inovativno, nije koristeno vise nikad?
     
  13. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Ape Escape!!! (PS 1) Crash Bandicoot vrijedi pomenut reda radi, iako ste svi čuli za njega.



    Iz nekog razloga mi je jako draga igra, inače nisam puno naslova ni igrao na stejšnu.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Toribash predobar. Znao sam sjediti satima i gledat one poteze, nikad ih nisam uspio uraditi kako treba, nemam zivaca za tog :)
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Treba vremena i strpljenaj sto jest' jest' ..samo mi zao sto nije popularnija jer je 100% free a tehnička razlika izmedju onoga sto igra godinama i onoga sto je tek instaliroa ne postoji. Samo ono znanje i iskustvo koje si igranjem prikupio.

    Gameplay koncept ala Trackmania. Svi jednaki svima isto a 100% free naslov.
     
  16. jeretik

    jeretik Komšija


    Pa dobro covjece, znas li ti koliko ja godina trazim ovu igru? Zaboravio sam kako se zove i to i bi...
    Uglavnom, hvala! :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nema problema :D I meni je jedna od najdrazih ikad. I naravno pod originalan gameplay se podrazumjeva da nijedna igra do danas nema takav gameplay, a ne da su u vrijeme izlaska imale originalan gameplay. Tu nikako ne spadaju crash bandicoot i slicne.
     
  18. techton

    techton Aktivista

    World of goo mi je bas neobicna i originalna igra

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jep world of goo je bas originalna a i dobra igra.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Black&White :) nema originalnije :)