Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Mozda nakon 6. :)

    Meni je Lost nekako jako drag ostao uprkos malo cudnom kraju, zadnje sezone su malo pocele sarat i tesko je bilo popratit one silne skokove i sve, ali sve u svemu, meni je super serija bila, pregledao sam za mjesec sve epizode :)
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kraj je nidje veze, inace dobra serija, bolje da su je jos muzli nego onako zavrsili :mrgreen:

    Trenutno gledam Zlatanov Curb your enthusiasm, odlicna serija ako mozete podnijeti cudne situacije :lol:
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Lost je krenuo jebeno al vidi se da vec na pola serije nisu znali sta i u kojem pravcu dalje ici :)
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ma ja, kad pogledas onakav kraj su i morali stavit, tesko da bi sta drugo moglo proci :D Mislim da je i 4. bila normalna donekle, s tim da se u 6. dosta onih stvari "otkrilo", barem donekle, tako da sam ja zadovoljan ipak. Moglo je jos ici kao sto Pelikan kaze, ali neke, taman :)
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Pa Prison Break je trebao biti mini serija i sta na kraju napravise :)
    Dobro stari kod mene rece sad sve lova vrti dok je gledao f1 ... nema vise ludih vozaca koji deru riskiraju. Sad sve sponsor boysi koji idu u krevet 9 i bude se uz telemetriju ... tako je i sa serijama ... MILK IT dok moze
     
  6. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Pa vidi se da ti stari sad ne gleda F1.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    SoA u iscekivanju 11e ep 5 sez :shock::shock::shock::shock::shock:

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Burn Notice, Blue Blood

    ove dvije blaga preporuka :)
     
  9. senad_986

    senad_986 Komšija

    Suits ilitiga Odjelaši, Fitiljevići :)
    Nisam ovo ranije upratio, ali i dobro je jer sad imam 20-ak epizoda da opletem.
    Super nadaren momak (fotografsko pamcenje, snalazenje usput i tako to) biva izbacen s fakulteta i pocne se baviti svim i svacim i koji bas nakon jednog lose odradjenog posla nabasa na najboljeg njujorskog advokata kojeg nabrzinu impresionira, a koji u njemu vidi nekadasnjeg sebe i, naravno, pruzi mu priliku da se dokaze u njegovoj advokatskoj firmi.
    dobro dodje za ekipu koja studira pravo (ako ih ima takvih na forumu) i da se nahajcaju (skupi auti, odjela, frizure, kancelarija s pogledom na Central Park, zene, moc)... i da se onda vrate u stvarnost jer ce biti zahvalni i ako se zaposle u struci, tj. ako nadju da gdje pripravnicki prvo odrade ako nista onda za pola plate ili bar za topli obrok i kupon godinu-dvije po diplomiranju. :)
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobar je Suits, nerealan (standardno za americku TV) ali dobar, spomenuo sam ga na prvoj stranici.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da ce se ovdje vecina pronaci.. hehe:

    [​IMG]
     
  12. xman

    xman Komšija

    :D Tu sam. Inace ne volim on going serije,pa sacekam da je zavrse,skinem sve i... :mrgreen:
     
  13. kvaju

    kvaju Komšija

    Odgovor gore na Lost komentar, jako dobro krenula serija i zbog onakog kraja 7,5/10. Bas kao da nisu znali sta dalje pa nesto zbrljali za kraj.
     
  14. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    HAHAHA ali baš. Ja jednostavno ne mogu da gledam dnevno jednu epizodu. Bez najmanje tri ili četiri nema stajanja, osim ako je dobra serija pa onda gledam bez prestanka dok me ne uspiju iz kuče izvuči :D
     
  15. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ja sam tako prije siljio non stop... sada odgledam maksimalno dvije :)
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja max dvije
    vise od dvije, nije mi to to, nije mi vise interesantno
    nema vise filmovizije, gdje cu sad gledati s prijevodom
    mogu bez prijevodom al se moram onda bas skoncentrisati na njihov govor :p

    Sent from my Brain using Tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    House of cards, nova serija. Tek pogledo tri epizode i izgleda zanimljivo, obecava.
     
  18. wudu

    wudu Aktivista

    Ja sinoć završio čitavu prvu sezonu. Odlična je serija. Tople preporuke :)
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    House of Lies, sa, Don Cheadle-om, mi je jedna od drazih trenutno.

    Inace volim serije koje radi 'Showtime', pa od njihovih jos pratim: Homeland, Shameless, Californication, The Borgias, Dexter, Weeds.

    Jos pratim: How I Met Your Mother, Big Bang Theory, The Walking Dead. Ova zadnja, trenutno me razocarava. Ustajala se malo ova 3ca sezona.

    Veceras odgledao i prvu epizodu 'The Americans', sto je krenula na FOX (Serbia). Eeee, onako je, ali pogledat cu jos koju epizodu da vidimo da nece ostaviti bolji dojam.

    Sa nestrpljenjem ocekujem nastavak 'Game of Thrones'.
     
  20. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    TWD i večeras eto pogledao The Americans... razočaran sam. Očekivao sam nešto ozbiljnije a ono... mada eto tek je prva epizoda i nadam se da će se popraviti jer nema baš serija u ovom settingu (koji inače volim :D)