Age of Empires Official Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by TopniK, Mar 9, 2006.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Hehe i ja isto gledam i kontam WTF,
     
  2. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Ma čim igra izađe, nakon sedmicu-dvije, bit će sale na steamu i tek tada treba kupiti. Mada sam prošle godine igrao AoE II i dalo se igrati na onako ružnoj grafici jer gameplay je odličan :)
     
  3. rama

    rama Aktivista

    :lol:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. RaP

    RaP Komšija

    hehe da blizzard napravi hd starcraft 1, hm nesto mi govori da bi se vise prodalo nego ovo tmece
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Vala nije bas da je AoE smece. Pored SC-a najbolja strategija. Znaci pored, ne poslije. Ovo HD jeste malo poskupo, ali ce kao sto raja kaze vjerovatno pojeftiniti, i onda ce se isplatiti kupiti. A opet, AoE je daleeeeko od smeca.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da je ovo ipak sramota prodavati po 30+ KM da je ne znam ti kakav gameplay.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Joj pazi onih zvukova i svega, odmah se prisjetim koliko sam vremena proveo uz ovu strategiju :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cuj AoE smece... klasik :)
     
  9. rama

    rama Aktivista

    Ovo što oni pokušavaju prodati jeste smeće. AoE2 nije smeće. :D
    Pogotovo nije sa onim modom koji je besplatan, a koji radi haman pa istu stvar kao i igra od 20 evrića.
     
  10. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Ako neko kaže da je AoE2 smeće isto kao da kaže da je Half Life smeće. TO su jednostavno klasici koji su bolji nego večina današnjih igara :) ( po meni još niko nije napravio bolju igru od Half Life :), opet kažem po meni :) ).
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    AoE nije smece nekontam kako ste mogli izvuci iz konteksta da je citav AoE serijal smece , prvi AoE sam igrao na p-133 mhz i na 15" monitoru a drugi na nesto jacem 166 mhz MMX

    Ova tzv. verzija je smece tesko, ko se neslaze e on je fanatik stvarno, pogotvo kada jos ima free mod koji nista nije gori od ovoga sto naplacuju po paprenoj cijeni
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    dajte link za taj freemod :) sad sam se nalozio pored HOTS-a da bacim i jednu AoE :)
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Ljudi - Forgotten Empires - pet novih civilizacija, bolji AI, 1000 population limit, veće rezolucije...
     
  14. rama

    rama Aktivista

    :mrgreen:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Omiljena mi igra sa CD win98 koliko me sječanje služi
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ovaj kao da nije čuo za spies tehnologiju u dvorcu ili da je neprijatelj označen drugom bojom na mapi :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Najavljen Age of Empires 4, Relic je developer :D

     
  18. Esh

    Esh HWB

    Trailer na žalost ne prikazuje gameplay, tako da će se vjerovatno čekati E3 ili slično, ali AoE budi lijepe uspomene.. Uz to, radi se na remasteru izdanja II i III.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jedino mi se sviđa AOE IV, budi neka stara dobra sjecanja.. i LIS (Y)
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hoce ko uzimati Age of Empires remake kad izadje :D