BioShock Infinite

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Jan 22, 2013.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    [​IMG]





    Platforme: PC, PS3, XBOX360, WiiU

    Evo i system reqs za PC:

    Steam je obavezan za instalaciju. Igra dolazi na 3DVDa ko kupi u retailu.

    PC Specifications:


    Potvrđen datum izlaska je 26. mart 2013.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Cuo sam da su mijenjali nesto oko religijskih stvari da se narod ne bi uvrijedio :)
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Malo background priče u duhu Bioshocka :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ovo se ceka, nadam se da nece razocarati kad izadje
    vec prva misija izgleda interesantno

    Sent from my brain using Tapatalk
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo dobih od AMD-a, tj. dobit cu kod za igru kad izađe(preko Steama), iako nisam nesto fan serijala, pa ako je netko zainteresiran, mogu mu prodati.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

  7. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Bioshock: Infinite + XCOM Enemy Unknown + Bioshock (1) + jedna igra od sljedećih: Spec Ops: The Line, Bioshock 2, Civilization V, Mafia II, The Darkness II. Sve to za 44$.

    http://www.greenmangaming.com/bundles/
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sve visoke ocjene, 95 na metacritic, jedva cekam :D
     
  10. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Tokom dana će se zaigrat...Za mene jedna od najboljih igara.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probao na PS3, prvi puta da vidim igru na PS3 da mozes iskljuciti vsync. Kad se iskljuci osjecaj je da fpsi skoce sa 30 na 60.
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Ta opcija je bila i u kecu i u dvici. Problem je samo što se time detalji izgube.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    nisam primjetio da se gube detalji, samo sto se osjeti pucanje textura sto meni ne smeta.
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

    To je to onda.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fenomenalna igra. Kakav Tomb Rider, Far Cry 3 i ostalo, ovo je umjetnost :)
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija



    :lol: :lol: :lol:

    Vidim ja nesto mi cudno kad sam sinoc igrao :smt005 jos onaj bloom ubi u oci ne vidim nista, i to se valjda moze iskljuciti u config XEngine.ini, upravo cackam.

    Ja sranja ne radi, vraca na default svaki put iako stavim read only, igra ce da se kiseli dok ovo kreteni ne srede.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    Pa molim te, to je narativno-sublimirajuće iskustvo, ako hoćeš izazov, igraj Quake :D
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma taj auto aim radi samo kad gledas kroz ironsights kojeg nema razloga ni koristiti, pogotovo sto se aktivira sa "middlemouse", nezgrapno skroz.
     
  19. anel007

    anel007 Komšija

    ma ajd sve to, preko svega mogu preci al ona mala me isprepada na mrtvo ime..vazda se potrefi da mi ona baca neke gluposti kad i ja naletim na nesto i kad je ovaj hajvan onak pogleda na brzinu ja dozivim mali srcani :mrgreen:
     
  20. vutra

    vutra Komšija

    Završih.
    Inače nisam ljubitelj FPS igara, ali ova me iz nekog razloga jednostavno "vukla" da je završim.
    Nemam nekih većih primjedbi, gameplay odličan, tu i tamo iskoči koji bug (pretežno su to nevidljivi zidovi), odlična optimizacija...

    Nisu spoileri, ali za one osjetljive....
    Što se tiče kraja, ne znam šta da mislim, i jeste dobar i nije, ali.... generalno, tužan (po mom mišljenju).
    Pozitivna stvar je što je kraj čisti brain-twister, nešto što odavno nismo vidjeli, s druge strane, negativno je to što postoji samo jedan ishod, što nekome odgovara a nekome ne.
    Upravo zbog kraja, koji je takav kakav jeste, nemam neku želju ni razlog da je ponovo odigram :|

    Uglavnom, odlična igra, i zaista je preporučujem.