Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Igre 2013

    pih kod mene treba 3-4 sekunde dok ucita texture staze , i opet steka tokom igranja :S
    lucky bastard
    Ko je su kod vas karte , nvidia ili AMD
    ?
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Ček update, dok nisam update uradio nisam mogao ni pokrenut igru. Baš mi se sviđa, obožavam ovakve igre. Najjače mi je što je propino teška. Na početku malo lagana, ali kasnije da uzmeš zlato trebaš se dobro namučit.

    Čudan je problem u mene, ide po 50fps, ali šteka skroz, i teksture pucaju.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

    570 GTX
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Igre 2013

    @haker , ima update ima sve origi je al opet steka . steta igra je mrak , vec sam skinuo par ludih custom mapa .


    hvala Vedo . kod mene je AMD , moze bit da steka na njima . valja cekat jos neki update :p
    I nisam ni znao do ove igre da ubisoft ima onaj uplay ccc dok pokrenes igru treba i ves masinu upalit
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Re: Igre 2013

    Nigdje veze sa assassinima, ovo 3rd person port royale :smt005
    Sta uradise od naslova, krenulo sve nizbrdo nakon Revelations smeca :cry:
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    meni je prvi dio najbolji, jedino sam njega mogao igrati, ovo ostalo nista
    ne znam koji sam zadnji put igrao dio, pa dok krenem igrati, uvod traje 100 sati da bi krenuo igrati kako treba i obavljati misije, mislim da je AC3
     
  8. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Re: Igre 2013

    Nikada neće biti uzbudljiv kao prvi dio AC,jednostavno je nenadmašan,ovi nastavci su postali nepodnošljivi...
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Re: Igre 2013

    Prvi AC sam obrisao nakon što sam kod prvog ubistva skočio na krov onog natkrivenog dijela na trgu/pijaci/šta je već - Altair nije mogao skočiti s njega dole do mete, zato što to nije bilo skriptirano, tj. zato što nije bilo predviđeno da uopšte skočim na taj krov, nego je bilo predviđeno da se došetam do mete i zbodem je pred svima. Ogavna igra, da ne spominjem propagandu u njoj i menije iz pakla.
    Probaću dvojku, jer sam dobio savjet da u stvari odatle treba krenuti, mada nemam neku nadu da će me bilo koji naslov ovog djetinjastog hand-holding emo sranja u kojem se ne može zaginuti zabaviti.
     
  10. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Re: Igre 2013

    Ja se isto slažem da je kec sranje tj ne može se do kraja odigrati. Nije baš da se ne može poginuti, nije skroz lagana igra (generalno pričam o serijalu). Vjeruj da vrijedi odigrati naslove sa Eziom (AC II, Brotherhood i Revelations). Zadnji sam odigrao do kraja ali sam osto razočaran.
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Re: Igre 2013

    Kod AC-a je gameplay totalno u drugom planu, drugi dio sam igrao i treba da ga igra svaki zaljubljenik arhitekture ili historije kako hocete, jer su stvarno fascinantno uradjeni renesansni gradovi do zadnjeg detalja, mislim ono pentrati se po kupoli Santa Maria del Fiore u Firenci nije nesto se moze svaki dan :).
    Dovoljno mi bilo vidjeti da sam u ulozi nekakvog pristavog 19-ogodisnjaka i ono dobijes zadatak da skidas nekakve postere svog lika po gradu i generalno ti side questovi koji su unistili danasnje igre da bi na reviewima dobili pohvalu kako kampanja traje 15 i nesto sati i da se isplati istresti 50eura. Ako mi se snjuha okolo snjuhat cu u pauzi izmedju napucavanja a ne da idem ubit tamo nekog sirotana totalno nevezano za glavnu pricu.
    Ali svejedno brotherhood fakat treba odigrati.
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Re: Igre 2013

    Fizika i grafika iz keca su bile strasne, ali gameplay ko gameplay predosadan, 9 istih ubistava ili koliko vec. Dvica i brotherhood su 2 najbolja naslova. Od relevationsa je sve pocelo polako da pada u vodu dok evo sad nismo dosli i do Call of Duty stadiuma gdje ce se igra izdavati svakih 10 mjeseci i izgledati kao DLC cisto da se izmuze sto vise para.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

    FAK, scene u bolnici izgledaju bas next-gen! :smt007 Steta sto je video u 360p


    Mogao bi i novi PES biti vizuelno odlican, cini se da FOX engine bas ima sta za pokazati.


    [​IMG]
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Ovo se cekalo, epic.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Igre 2013

    Koliko se hajpalo sa ovim trailerom pod imenom Phantom Pain. Pa je li nova igra ili MGS.. spominjao sam. A onaj se develeper lik motao u zavoje na interviewu sve misterija itd itd.. ali simpaticno provukose kampanju.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Igre 2013

     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

    Ako ovu grafiku izvuku iz ovih konzola ja 3 kape skidam Foxu :)
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma