Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    I kod mene trza od kako sam instalirao beta drivere za 7750... 8)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li slucajno neko ima battlefield 2 kljuc/profil da jeftino proda ?
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    pih :D ne treba ti profil, treba ti samo kljuc :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislio sam da ima recimo aktiviran kljuc na originu/steamu ali da je na profilu samo BF2 pa da proda.. posto ne mozes kljuc koji je aktiviran na originu proslijediti dalje. Kljuc se veze za profil itd..
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    BF3 u nekim situacijama izgelda kao sinematik nekih igara. Stvarno je nekada tesko kritikovati BF4 sto izgelda prakticno isto:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ovako, evo na Originu trenutno Battlefield 3 Platinum Edition za 30Eura. Razmišljam da je kupim ali ne znam koliko ljudi sa ovog foruma još uvijek igra ovu igru. Da li je preporučujete ili da preskočim i sačekam BF4?

    Evo i link na trenutne akcije na Originu:

    http://store.origin.com/store/eaemea/en ... 013_en_IE/
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Samo, nije Platinum vec Premium.

    Slabije se igra nego prije sto je i ocekivano jer ce sada 2 godine kako je izasla. Ali se iga. Imam reicmo problem naci server oko 2am. Nema vise raje kao prije ali daleko od toga da je zamrla: http://pokit.org/get/img/b7b6707f76c516 ... 171f24.jpg
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Hvala na informaciji Nails. Svjestan sam da EA ne bi napravio ovakvu akciju sa cijenom da im je posjećenost servera na nivou. Ipak ću ovu rundu preskočiti. Užasno mi ide na živce ova nova praksa izdavača sa ovim DLC-ovima pa kada više nemaju igrača onda prodaju kao kompletan paket. Kupit ću za ove pare neku drugu noviju igru a ova neka ostane kao lijepa uspomena, jedan od mnogih koje sam preskočio. Sretno na serverima dok traju, vidimo se u nekom drugom fantazijskom svijetu.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    serveri koji su bili prije puni sada su jos vise puniji. Tako da daleko da je igra zamrla. Mozda je nashe raje.manje odnosno jeste sigurno....:)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  10. xman

    xman Komšija

    Oko 75% igre je jos zivo.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    30eur je džaba za ovu igricu. Igra se još itekako.
     
  12. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Hajde drago mi je makar da sam vas probudio da malo pišete u ovom dijelu foruma. Nije još kasno možda me ubijedite da vam se pridružim :)
     
  13. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Da naglasim da je 30€ sa svim pratećim DLC-ovima.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Za 30Eura to je bas bagatela. Ja kad saberem, na svoju kopiju BF3 sam potrosio 90$ (40$ pre-order, i 50$ Premium).

    Premium je izasao davno druze. Nije kao da su to tek sad izbacili. Ako se ne varam, Premium je izasao prije 2-gog DLC-a, tj. prije 'Close Quarters'. Skoro znaci godina od kako je izasao.
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Igra je kupljena, kada sve saberem i oduzmem odlična prilika za kupovinu. Ova cijena će biti i kada izađe BF4 a sada imam pristup i beta-i.
    Dajte par nikova da vas dodam u FL da mogu sa vama igrati na nekom serveru, da ne budem Lone Ranger :)
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jesam li ja lud ili sta, da bi dodao servere u favorite moram imati premium? :smt005
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa imas valjda dugme: Add as favorite ?
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ovako radi :lol:


    Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Spaha_BiH' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe initialization failed

    zasto me sad zeza PB, 3 puta ga vec apdejtam al nikakve fajde


    EDIT: rijesio