Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Igrao je on od prve minute dosta zadnjih mjeseci ali on igra špica i to vecinom jedinog a igra se razvija sa bokova. Lopte ne vidi. Zasto je to sve tako i ko je odgovoran .. ko ce ga znati ali se cesto i sam izvuce lijevo pa uzme loptu te proslijedi nekome drugome.

    Igranje od prve minute nije rješenje ali se slazem da sredina nije za njega ma cije krivica bila.
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Skoro sve novine pisu o povratku Ibrahimovica u Juventus,cifra izmedju 12 i 15 mil odstete, plata oko 8mil + bonusi (ugovor na 3 god). :evil:

    Jos samo da mu daju 10-tku :smt005
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  4. Ziks

    Ziks Aktivista

    Kakva tekma covjece :D BVB fkt i zasluzili prolaz ... steta sto ga Lewa nezabi :D
     
  5. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Hala Madrid hala! Pusti vodu!
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    :cool:

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  7. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Prpa prpa Dortmundeee, lezi, zadrzavaj hehe

    Sudija je bio solidan, jedino je bilo kriminalno nesviranje ruke pred 16-kom BVB-a al hajd

    Šteta zaista što Ozil nije na nivou nocas bio. Onu sto postotnu priliku je morao iskoristiti, ali sta bi. Nije mi Real nesto narocito drazi od BVB-a, jedino sto ce sada finale manje atraktivno po mom misljenju bit. Dajte pehar Bavarcima, ljudi su to zaista zasluzili. Mislim da cu ulozit koju joju na Bayu :lol:
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Real zdrao:)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  9. Ziks

    Ziks Aktivista

    da je lewa ili gundengard (ili kako vec) zabio ,placuci bi real igrao :D
     
  10. xman

    xman Komšija

    Da od svih nasih napadaca sada kojih ima desetak( :lol: ) napravis jednog i pomnozis ga sa deset nisu mu ravni... Ustvari Juventus i nema napadaca. Ibra je zvijer. Vjerovatno namocniji napadac u zadnjih desetak godina.
    A desetku bi trebali penzionisati,bar to.

    Odlicna utakmica veceras. Bayern ce vjerovatno i vise nego zasluzeno konacno osvojiti LP.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad se sve sabere i oduzme, Dortmund, zasluzeno ide dalje.

    Solidna utakmica Real-a, jucer. Puno je to bolje bilo nego u prvoj tekmi.

    Cestitke Dortmundovcima! :)
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nema mi mrzeg perioda, od ovog sad kad su transferi aktuelni, pa nase igrace svaki dan po pet puta premjestaju. :x A ovi nasi portali, objavljuju sve traceve sto uspiju naci. :roll:
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 2h

    Manchester City signed Fernandinho from Shaktar Donetsk for 23m £, according to Sky Italy. Signed back in january, only now revealed.

    :evil: :evil:
     
  15. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Koliko oni samo novca troše,a rezultata tako malo,ali bolje reći premalo...
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Utrpa Bayern jos jedan gol. :lol:
     
  17. Ziks

    Ziks Aktivista

    Kakva Barcelona ? Ko' je to ? :D
     
  18. xman

    xman Komšija

    Vjerovali ili ne ima likova koji kazu da je razlog ovakvim porazima to sto ne igra Messi :lol: 22 Messija na terenu bi izgubili od ovog Bayerna. Barselona je znala djelovati impresivno ranijih godina ali ovaj Bayern je terminator.
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Na stranu neigranje Mesija, loša forma pojedinih igrača, ali ovdje je glavni krivac Tito. Ovako pristupiti utakmici, igrati na domaćem terenu gdje igrači nisi pokazali ni trunku motivacije je samo greška trenera. Šteta što PSG nije prošao, učinili bi prvo Barci uslugu da izbjegnu ovako poniženje a i mislim da bi mnogo bolje testirali Bayern i ponudili neutralnim navijačima kvalitetniji fudbal. Mislim da Tito nije menadžer velikih dometa, nažalost.
     
  20. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Demolirali su ih žestoko... 8)