Far Cry 3 Blood Dragon

Discussion in 'Igre i konzole' started by Riddick, May 2, 2013.

  1. Riddick

    Riddick Aktivista

    Sta mislite o ovoj "igri"? Bilo je glupih video igara, al ovako glupu igru odavno nisam vidio :roll: BTW mislim da YouTube namjerno lazira negativna misljenja... To sam 1x primjetio na jednoj pjesmi na YT...doslovno su nulirali negativna misljenja.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Gamespot joj dao 8.5, IGN 8.0, ne znam bas da li je tako glupa onda.

    Naravno ne moraju gore navedeni siteovi biti mjera, ali mogu posluziti kao vodilja.
     
  3. Riddick

    Riddick Aktivista

    Sve je postalo komercijala a Gamespot davno je izgubio svoj kredibilitet. Nemora mi neko govoriti sta je dobro, vidim... Ja ovo nebi igrao ni da mi platis! :)

    P.S. ako nisi primjetio u igri pokazuje FY, retardirano i zalosno, takvu glupost nikad prije nisam vidio.
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ti nebi, netko mozda bi, i tako u krug, kredibilted ne mogu da komentarisem, jer na pratim gaming scenu vec neko vrijeme.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Euurogamer 9/10

    Igra je šega. Raja je koliko vidim oduševljena mada je istina nisam igrao.. pogledao malo review i igra treba biti zabava tako da ce prije biti da ti ne sjeda a ne da je glupa. Pogledaj fore koje ima. Cijela igra je zafrkancija.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja za ovo nisam ni znao, neko mi danas amd poslao mail da ce mi je dati djaba jer je uletila u sklopu amd never settle reloaded. Posto ne igram, ici ce na ebay vjerovatno, a inace cini mi se zabavna igra, malo da se odmore ljudi od ovih danasnjih igara.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa i iz vog gore videa i komentara ovog lika se da primjetiti da je igra zafrkancija, dakle što bi to bilo glupo? :)
     
  8. Riddick

    Riddick Aktivista

    Ne bi rekao sve sto imam reci, jer neko lako moze to pogresno da razumije i pokusa da ismije. Igra nije djaba "18+"...pogledaj malo bolje! Igrao sam razne akrade ali ovo je tesko njesra!
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    "Nobody threatens my planet".

    Igra je prava parodija na viziju budućnosti 80-ih, niti ni u jednom trenutku ne pokušava biti ozbiljna i to joj super ide. Ovako je trebao ispasti Duke Nukem Forever. Soundtrack je fantastičan, prava ona cyber punk muzika 80ih, isto kao da gledate filmove Carpentera. Svaka čat Ubisoftu na ovo, pravo originalno i smjelo.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Riddick, red je da napises sta ne valja kad vec toliko pljujes :)