Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Oki:)tmx
     
  2. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Dodao sam raju sa hwba na steamu, da znate ja sam Cassius Clay.
     
  3. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Budali li kod koga još ovaj Origin?

    Evo drugi put mi dolazi na jedno 300-400MB preostalih za preuzimanje, kada se iz nekog razloga "izgubi" određena količina preuzetih podataka. Prvi puta se vratilo na 18GB, evo sada (pri preostalih 20tak minuta) vratilo na 16GB i nastavlja skidati. Da bude gore, brojač i dalje nastavlja da mjeri preostalo vrijeme shodno procjeni prije gubitka, tj. piše mi da mi je preostalo ~14min (http://prntscr.com/1md41g).
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Meni je tako bilo sa Crysisom, nije htio da skine do kraja, ide mozda 94%-95%, pa se vrati na npr 8123mb, skine odredjeni dio pa opet na taj broj i tako sve u nedogled. Nasao sam fix na EA support forumu, doda se neki CDN (akamai ili tako nesto) u ini file u instalacionom folderu od Origina i to je meni pomoglo. Nisam kraj PCa sad pa ne znam tacno, ali proguglaj malko :)
     
  5. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ako misliš na CDNoverride u EACore.ini onda sam to već odradio, još prije nego sam počeo skidati igru. Usput, u međuvremenu je opet odbacio nekih gigu preuzetih podataka, ponovno se vratio na 16GB.

    Koliko vidim u logovima, problem je u Update/Xpack1 folderu, XP1 do XP4, njih konstantno skida ispočetka. Malo mi fali da ih preuzmem gdje s torrenata, pa da ih ubacim, možda tako pročepi.

    Edit: Error [408], izgleda da su im serveri prebukirani.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Imam kod za closed beta: skill-specialforce 2

    Pa ako neko hoce, meni se ne da zezati.
     
  7. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ako slučajno još ko bude imao problema s Originom, evo rješenja:

    Code:
    1. Exit out of the Origin Client and Battlefield 3 completely 
     2. Navigate to "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Update\Xpack1\Data\Win32\Levels\XP1_004" and delete the file, "XP1_004.sb" 
     3. Navigate to "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Update\Xpack1\Data\Win32\Levels\XP1_001" and delete the file, "XP1_001.sb" 
     4. Navigate to "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Update\Xpack1\Data\Win32\Levels\XP1_002" and delete the file, "XP1_002.sb" 
     5. Navigate to "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Update\Xpack1\Data\Win32\Levels\XP1_003" and delete the file, "XP1_003.sb" 
     6. Navigate to "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Update\Patch\Data" and delete the file, "cas_01.cas" 
     7. Navigate to "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Data\Win32\Loc" and delete the file, "en.sb" 
     8. Please delete all files found in the above locations with "_stream" and "_dip_staged" at the end of the file's name 
     9. Launch and Log into the Origin Client 
     10. Download BF3
    
    Opet nema garancije da će uspjeti skinuti iz komada (meni je opet 2x odbacivalo po gigu i pol), ali opet brže provjeri nego po 4-5giga.
     
  8. ibran

    ibran Aktivista

  9. bug

    bug Aktivista

    Stigle su bonus igre na Humble Origin Bundle, Red Alert 3 Uprising i Populous.
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Mogli su vala dodat i sta bolje, tipa Dead Space 2 :D
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    heheh ajmo red alert 3 :) shit igra ali eto malo FFA
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    red alert jedna od prvih mojih igara na racunaru :D
     
  13. Riddick

    Riddick Aktivista

    [​IMG]

    Dobio sam na poklon kljuceve za ovih 6 igara + 4... ali po belaju posaljem kljuceve na Yahoo email koji je sad deaktiviran :lol: Nisam nikad nista kupio na Steamu (nit bilo kojem digitalnom distributeru video igara) ali sam morao napraviti njihov acc a usput sam napravio i novi email acc, da bi mogao da instaliram igre sto sam kupovao u webshopovima. Jucer sam dobio na poklon igre i uradim aktivaciju na Yahoo email koji je sad deaktiviran i sad im ne mogu pristupiti ali mogu opet poslati kljuceve na isti email!! Na Yahoo sam pronasao da se njihov racun ne moze aktivirati i sad sam ostao bez kljuceva :roll: Ima li pomoci, ostaje mi jos 23 sata??!! Prve 3 igre imam i nisu vezane za Steam ili Origin, zaintresovan sam za Mirrors Edge, DS3, MoH i BF3 :D

    P.S. Hocu da kupim ARMA X: Anniversary Edition i ona mi je veoma bitna, ima li neki webshop da prodaje fizicke kopije igara koje nisu vezane za digitalnu distribuciju istih??
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Novi Humble Weekly Sale + sale na steamu gng igara.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Hvala na Burnoutu :)
     
  18. anel007

    anel007 Komšija

    np drug, uzivaj u igri

    inace jos uvijek su kljucevi za neke igre tu pa ako se nekom igra nek se javi

    Mirror's Edge - Origin Key
    Populous - Origin Key
    Mirror's Edge - Steam Key
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Metro Last Light -66% na steamu.

    Garry's Mod -75% na steamu.
     
  20. kio

    kio Komšija

    Valja li cemu ovo :D