Lijek za rak - ulje od konoplje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by kvaju, Apr 8, 2013.

  1. Ace_

    Ace_ Aktivista

    koliko nebuloza u jednom clanku

    pocevsi od najgluplje: "pH secera je 2,1 (veoma kiseo)" hahhaha

    ph secera je 7 (neutralan)

    a hrana ne utjece na pH krvi, to je mit: http://chriskresser.com/the-ph-myth-part-1

    znamo ba kopi pejstati bez mozga
     
  2. d0ga

    d0ga Aktivista

    ima i dobrih stvari u clanku
     
  3. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Pa dobre su preporuke da se jede voce, bademi, integralne zitarice, prirodna hrana generalno ali cijela premisa je pogresna.
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Nažalost opet otvaram ovu temu, kolegici treba, otac joj jako loše, pa da probaju i sa ovim.

    Dali je tko u međuvremenu nabavljao ulje, ako jeste, može neki info u pm?

    Sent from my A0001 using Tapatalk
     
  5. efo

    efo Komšija

    I mene zanima, isto moze poruka u pm ako neko ima neki lead
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja danas zbavih ovo, za veoma bliskog clana porodice. 1.000KM doza koja ce trajat mjesec i po. Iz Zagreba mi stiglo. Kad doktori kazu da su sve ucinili, onda covjek pokusava i sa ovim. Javim dal' ce bit kakvog ucinka. Covjek koji mi je ovo zbavio (jako mi blizak prijatelj) je zbavljao i svojim clanovima uze i sire familije. Od njih 5 - troje je umrlo, dvoje se izvuklo. Sto je realno i veci postotak od hemoterapije. Ja bas i ne vjerujem u ovo, ali eto, covjek ne zali nista da proba sacuvati zivu glavu..
     
  7. Ninja

    Ninja Komšija

  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni je jaran iz Holandije donio, tj ponio slučajno nije ni znao da mi stara nije dobro, 10ml ulja i poklonio joj to.

    Poslano sa Lumia 950
     
  9. efo

    efo Komšija

    Evo jedan lijep dokumentarac, pa koga interesuje i druga strana price, preporucujem da pogleda.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017