GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa nije ni ekskluziva za konzolu. Ocito je da su morali napraviti velike kompromise u kvaliteti. Na novim konzolama ce to biti potpuno druga igra.
    Iskreno ja cekam BF4, tako da mi i godi sto ovaj GTA nece ubrzo izaci za PC. Neznam kako ce ici na mom racunaru, ali sigurno je nebi ni igrao na 12-30fps, u trenutcima kada je najbolje gledas slajd show.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Presao sam ogroman dio igre, i slideshow nigdje nisam vidio, u najgorem slucaju mozda 23-24 fps-a. Tu i tamo se pokoja tekstura sporo ucita, ali nista ozbiljno.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Moze ko pricat sta hoce za ovo vrjedi uzet neki polovan ps3 i odigrat ... kad to doce do PC i ja i Next -Gena bice jos milion nekih drugih igara .
    Igra trzne ponekad i koja textura kasni ... normalno godit ce joj bolji hardwer al zasto cekati do tada :D
    Igra vrijedi svake markice :D
     
  4. heroic

    heroic Komšija

    Ja imam ps3 al mi vise vrijedi cekati uzivanje na pc-u :D
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bas uzivam na PC-u podesavati 20 pod-opcija za grafiku. :)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]


    Šalu na stranu. Nema smisla kukati na current gen. Pogotovo ne sada kada stiže zamjena a za GTA 5 svakako vrijedi cekati PC izdanje.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja nisam mogao cekati da se kartica odblokira, tako da sam lokalno rezervirao, cant wait.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Napokon se nakanim sa Michael-om da prodjem flight school, jer Trevor rece da ce mu trebati za ubuduce. :D Ja sam sa Trevor-om vec maxirao iskustvo za letenje, ali samo na avionu.
    Sa Michael-om, sam trening letenje sve zlato uzeo, ali zato kad sam prvi put u helic sjeo... Kako defektno je voziti onaj heli. Isto kontenjer sa propelerom. Takav osjecaj imam. Nekako sam nabio srebrenu medalju na obje one trening misjije za heli, i digao ruke. :D

    Pravo frustrirajuci je helic i jedva sam cekao da se kotarisem. Jedino ako ima trofej za sva zlata u flight school? ... onda bi mogao se jos potruditi. :D

    Kad se dobije padobran da se moze kupiti? Sad igrao misiju jednu, i skontao ja fino iskocit cu iz helica iznad aerodroma i sletiti blizu onog gdje mi je zadatak, kad, ja iskoci a Trevor odmah poce vriscat ko curica. Ja kontao da imam padobran, jer sam ga jednom bio nasao negdje i pokupio, mislim gore na vrhu gdje zicara vodi. Ne znam kako sam ga izgubio u medju vremenu.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad dignes sve statse na 100 za sve likove (ukljucujuci naravno i za letenje), onda se vrati po medalje. Mnogo je lakse, pogotovo tamo gdje se traze headshotovi za zlato.
     
  10. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Igra je super, pogotovo kad se poredi sa bolno dosadnim GTA IV. Smijesno mi je sto uglavnom PC igraci kukaju kako je "slaba grafika" (sta god to znacilo) i slicno, meni je prilicno impresivno sve s obzirom da se radi o konzolama koje su zrele za penziju.

    Nadam se da ce PC igraci dobiti verziju sa puno grafike na sve strane i da ce biti zadovoljni brojem listova na drvetu, brojem travki po metru kvadratnom, kvalitetom odsjaja na celama slucajnih prolaznika i slicno. Mogao bih biti zloban pa pozeljeti da GTA V na PC-u po izlasku bude "optimizovana" kao svojevremeno GTA IV ali to bi bilo nehumano. :lol:
     
  11. heroic

    heroic Komšija

    Grafika u GTA je najmanje bitna, gameplay cini cuda :D
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pad fpsa direktno utice na gameplay.
     
  13. heroic

    heroic Komšija

    Mislio sam level of detail i to. GTA2 je imao 2D grafiku pa je bio predobar :D
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni se pad FPS samo jednom desio od kako igram evo 3-4 dana, i to kad mi je u isto vrijeme na PSN uslo 2-3 prijatelja. Game plays very smooth, sto bi se reklo.
     
  15. bug

    bug Aktivista

    [​IMG]
    http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... s-revealed :lol:
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pay to win, yay.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Apsolutno je nepotrebno bacati pare na to, kad se lako kroz nekretnine u igrici moze zaraditi. Naravno ako se nisu spiskale pare na pimpanje auta, i ostale fine stvari u igri, pa se ulozilo i u sta korisno. :D

    Ali da ce raja kupovati, u to nema sumnje.

    Mada ja je nebi sad radi ovog svrstao u 'pay to win' kategoriju igrica.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako nije pay to win kad je cilj igre skupljanje kesa.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zar nije pljackanje, ubijanje (ljudi i zivotinja), silovanje itd :lol:
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo upravo odradio "The Big Job", iskreno se nadao velikim parama a ono ...

    Ko ga zavrsi iz prve ima od mene desetku sa kajmakom :D