Gdje kupiti stativ - tripod

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by apdejt, Feb 19, 2014.

  1. apdejt

    apdejt Overclocker

    Vec sam u temi fotorelaksacija postavio ovaj upit ali nije moguce vidjeti taj post od slika. Evo prenosim i ovdje:

    Ljudi da li je moguce da u BiH nema nigdje kupiti stativ solidne kvalitete izrade do 150 KM, osim u foto Zunicu gdje inace imaju Braun stative dobre kvalitete izrade samo imaju manu jer im fali dijelova kako su dugo izlozeni pa nisu kompletni. Ne daje mi se bas 200-300 KM za stativ a takvih imaju.

    Alu Stativi koji imaju kod nas na trzistu 40-70 KM me ne zanimaju takav sam poklonio..

    Evo slika otprilike samo sto ne mora imati jer je odmah su duplo skuplji:

    [​IMG]
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    F5

    Bas niko ?
     
  3. k0ST

    k0ST Aktivista

    Ja nekad davno narucio kod Svaba (computeruniverse.net) neki jeftini no name, brzo se raspao... kasnije sam koristio od rodjaka Manfrottov monopod cijelo vrijeme, bio mi je neusporedivo bolji/laksi/zgodniji/prakticniji od tripoda za moje potrebe. Znajuci rodjaka, taj monopod je garant bio skup (on je kupio negdje u Njemackoj).
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Manfrott i slik mi puno dodju, ali ima jos kvalitetnih proizvodjaca, sa prihvatljivim cijenama samo izgleda kpd nas ne ...
     
  5. Code-R

    Code-R Aktivista