Far Cry 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by Deniken, Feb 17, 2013.

  1. Deniken

    Deniken Aktivista

     
  2. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Auu, prešao sam Far Cry 3 nekoliko puta i odlična je igra. Jedva čekam nastavak!!
     
  3. Deniken

    Deniken Aktivista

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. RaP

    RaP Komšija

    Zaocekivat i bilo poslje dobre prodaje FC3.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni je FC3 kao i FC2 bio totalno bezveze. Nikakva cilja ni price, samo ides tamo-ovamo.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma bilo je ko nekih misija al slabe. Tako je to kada hoces open world onda gameplay trpi. Ja sam uvijek za linearnost al dobar gameplay. Prvi FC je imao pravi omjer nelinearnosti i gameplaya bas kao i crysis1.
     
  7. Deniken

    Deniken Aktivista

    Potpuno se slazem sa tobom. Osobno me FC2 razocarao, FC3 se vratio na trag FC originala, sto je bilo puno bolje...
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kako se FC3 vratio na trag originala? Sve isto kao u FC2. Samo je dizajn okolisa drugaciji.
     
  9. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Fakat :lol: Možda je kolega mislio na island-zelenilo-okean-tropski štimung, koji je u kontrastu sa sepia efektom u dvici :smt003

    Meni je trica bila super za igrati, ali kad ignorišem idiotsku priču. Valjda su je svjesno upropastili da naprave neki point.
     
  10. Deniken

    Deniken Aktivista

    Bas taj stimung. A i samo igranje u FC2 je sumorno, ponajvise mi zbog te okoline. FC3 mi bar ako nista zbog toga ugodniji iako sam ocekivao vise. A i najavljivana je kao vracanje prema originalu.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, ali kad oduzmes okolinu, igra je ista kao FC2. Ides naokolo i rjesavas neke glupe questove, toboze zauzimas teritorij...naravno ono sto pozdravljam je izbacivanje onih glupih 'kontrola' svako malo, kako god ides one opet tu. :lol:

    Stari FC je izmislio igre za ove FC2/FC3, sramota je sto uopce imaju isto ime.
     
  12. Deniken

    Deniken Aktivista

    Sve si dobro rekao.
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    Ubisoft je kupio FC fransizu od Cryteka i momacki je zasrao. FC3 nije bio los toliko, ali ni blizu originala.
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Haj ba ne supljirajte, FC3 je imao sasvim solidnu pricu.. Bilo je par preokreta da se covjek izbezumi.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ko prica o prici? :) Ne znam zasto je ljudima toliko bitna prica u igri, meni nikada nije bila, najbitniji je gameplay.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    FC3 dobra igra skroz. FC overhajpan k'o Halo :D
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    trica je sve sto je dvica trebala da bude .
    far cry i jest za jungle , velik prostor , sloboda kretanja a napucavanja po koridorima :D
     
  18. extibo

    extibo Komšija

  19. Deniken

    Deniken Aktivista

  20. neurofunk

    neurofunk Novi član

    Ja sam jedini na svijetu kome je bolji FC 2 od trojke, trojka je tehnicki super ali fali ono nešto, nema dušu što bi se reklo.