Tko je procitao pravila?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 14, 2006.

?

Jeste li procitali pravila ponasanja na forumu?

  1. Jesam

    34 vote(s)
    100.0%
  2. Nisam

    0 vote(s)
    0.0%
  3. Neznam ni gdje su pravila

    0 vote(s)
    0.0%
  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dakle da vidimo, posto se jos uvijek pojavljuju teme sa nazivom help, pomoc i slicno, i jos uvijek imamo teme o crackovanju i slicno...
     
  2. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Bolje da si pitao ko postuje pravila.
     
  3. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Eto procito.
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ne sjecam se dam i na jednom forumu procitao pravila :) .
     
  5. anonymous_girl

    anonymous_girl Novi član

    Pa mislim da ljudi koji otvaraju vec obradjene teme nemaju vremena da citaju pravila i pretrazuju sve, jer vecinom dodju zbog nekog hitnog problema..
    Njima bi se moglo i oprostiti... Ali kao sto smo vidjeli, ima i primjera gdje se stalni korisnici ne pridrzavaju pravila.. To je po meni gore! :twisted: :mrgreen:
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    daj ti malo imenuj :D
     
  7. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    mozda i nije potrebno procitati pravila, ako su vec nekom poznata pravila "netiquett-a" :wink: ...jer neka osnovna pravila o ponasanju na internetu treba prouciti i prije koristenja istog

    nije mi namjera da se hvalim :D...ali kad sam se uclanio na ovaj forum, imao sam vec stvorenu predstavu o osnovnim pravilima ponasanja: strogo sam pazio da ne uvrijedim bilo kojeg clana ovog foruma, nisam (koliko se ja sjecam) nikada zapocinjao bilo koji Topic sa "Zasto ovako?", "Help me....", "Nece da radi!" , i td. :mrgreen:

    ipak cu jos koji put preci pravila foruma, da vidim da nisam sta preskocio :smt023
     
  8. Ace_

    Ace_ Aktivista

    kad procitas pravila jednog foruma i nakon godinu dana prosipanja i brukanja po svakakvim forumima naucis iz gresaka, nema potrebe citati za svaki novi forum pravila, jos mi samo fali nakon 5godina iskustva po forumima da citam pravila,
    Sve je ovo lako rijesit, vrijedjanje, psovanje, spamanje ali ova imena tema su najgora, neznas da li da obrises temu il banujes autora teme i onda ostavis temu sa onako retardiranim imenom, jeli toliki problem navesti 2-3 rijeci o cemu se radi u topicu?
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ovo mi je forum na kojem sam najaktivniji. I nije mi ni malo drago da se netko prosipa i bruka, i usput uci pravila ovdje. Jednostavnije je odvojiti 5 minuta i procitati pravila nego kako ti kazes godinu dana praviti greske. IMO
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ace88 ma gdje si ti prije rokao po forumima. Vjerovatno si 88 godiste znaci sad imas 18 god (5 godina staza =13).

    E sad mi nadji klinju koji je 2001 godine furao forume :?

    Ne znam koji ti je vise trollas na svim mogucim temama.
     
  11. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Ovdje bih i pročitao pravila da su strogi admini, tj. ne banuju nikog (ili se ja varam ili nisu imali koga još banovati). Ali uostalom forum je odličan u zadnje vrijeme, hem sve više i više lijepog pravopisa :p . Sad odoh pročitati pravila da se ne bih zeznuo. :wink:


    EDIT: Dobar tekst, pročitao sam. Sviđa mi se što ste stavili Dog Fathera za moderatora jer je često tu, a i zna svoj posao.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Ne trebaju ti pravila, pravila su za debile. Citas li pravila kad ulazis u tramvaj ili školu? Mozak sluzi da sam procjeni sta je po pravilima, a sta nije. Valjda je logicno da nema flejmanja, trollanja i tih budalastina. Eto nema piraterije, OK nema piraterije postujemo.
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Moj brat već zna baratat forumima, sam se registruje, čak zna i pravopis (ne znam, ne mogu i tako dalje), i ima čak 10 godina.
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Mozda sad, 2001 godine 98% internet korisnika nije znalo sta je forum, furao se mIRC i slicno.
     
  15. Ace_

    Ace_ Aktivista

    dobro 5 sam reko onako zaokruzeno :D , uglavnom mora imati 4 godine, na hackerovom forumu i na gamerovom kasnije(HR)
    dobro si rekao, pravila su ti vec u glavi, ko i u pravom svijetu, neces podrigivati i prditi prostoriji punoj ljudi :D
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Kad malo se sjetim i u pravu si.
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ovo treba staviti pod obavezno za pogledati. :D :D
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam ih sada procitao :)