Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam igrao jedan fudbal Zinedin Zidan, golman baci od svoga gola loptu rukom i ovaj ne sa centra glavom udari i zabije gol
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Daj link :lol:
    Bilo je tih fudbala , Ronaldo neki fudbal gdje njeg samo upravljas il jednog igraca u ekipi . Michael Owen Soccer cim sam vidio to soccer trebao sam napustit haha al izazivo me na pijaci par mjeseci . smece od igre . cener u vodu
    David Beckham Footbal il kako vec je dobra bila :lol:
    Sensibile Soccer je imao milion verzija haha :D
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ronaldo V-football je bio beton :D
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    :mrgreen:
     
  5. forzajuve

    forzajuve Aktivista

  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja vam kazem, igra gori, ima stvarno onaj stari duh. Sve poslije PES6 pa nadalje sam pljuvao, odigrao 1-2 tekme i uninstall. Al demo PES15 igram cesce od bilo koje druge igre na PS4 :)
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    valjda nema velike razlike PS4 i PC verzije :)

    pozitivno je sto igra nije zahtjevna :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima li negdje detaljniji preview MyClub? Ovaj ne pokaza gotovo nista...
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Nisam pametan sta da radim, zadnjih par godina sam na FIFI ofc jer je PES pao qurcu za usi, ali sam gledao po netu i raja sto su ga isprobala ga masovno hvale. Dolazi mi neko drustvo u posjetu pa hocu da ga uzmem novi fudbal sutra ili prekosutra, a oni mi ostaju samo do vikenda, tako da ne znam da li da uzmem FIFA-u ili da zrtvujem 2 dana da igramo 14ke pa da se ponovim sa PES-om kad izadje u srijedu. :smt003
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    PES 1000% . Imam full igru Fifa 15 i opet igram demo PESa 10x vise. PES novi je bas beton, gameplay vrh
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Znaci PES dobar ko nekad? Ja sam bio zakleti pristanik PES-a negdje do 2009. ili 2010. Tad je nekad podbacio i presao sam na FIFA-u, mada su mi doslovno zadnje 2 u 5 deka sto se kaze. Imal' jos ko da pohvali PES da me nalozi? :smt003
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam PES probao, ali FIFA ima milion jedan problem. Kad sastavis sve prijasnje FIFE zajedno, nema toliko bullshit golova koliko u 15.
     
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    joj vala sturio sam se cekajuci 13.11 za Full PC PES 2015 :D

    nisam mogao fifu 15 igrati zbog dx11 dok PES 15 je taman za High :D

    cujem dosta pozitini komentara nadam se do iduceg vikenda da je instaliran PES i da se pocne davati opet xD
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    http://www.peseditblog.com/2014/11/pes-2015-day-one-dlc-1-00-released.html

    "The PES 2015 Day One DLC was released last night ahead of the official launch of Pro Evolution Soccer 2015 on Thursday, November 13. The PES 2015 Day One DLC weights 1.13GB on the PS4.

    The PES 2015 DLC 1.00 mainly adds misisng summer transfers, new player faces, latest lineups as well as the newest Adidas, Nike and Puma football boots.

    Another feature of the Data Pack is the addition of Copa Sudamericana 2014 (previously only 2013 edition of tournament included)"
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kada ce ovo biti dostupno za PC,kada je najavljen izlazak ?
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da izlazi u isto vrijeme na sve platforme, sto znacu sutra IN. Četvrtak EU.
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ocekujem narodnu verziju cak i sutra :D

    jer negdje stize PES ranije pa ga odmah nabace na net, barem je do sada tako bivalo :)