FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dali su upozorenje gotovo svim velikim Youtuberima. Resetovani su im klubovi zbog coin selling promovisanja. Nece nesto puno postici, prevelike se pare vrte da bi ovi odustali, ali fino je vidjeti da nesto rade.
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Gledao sam tako jednog otvara milione onih promo packova i obicnih packova, team po vrijednosti prvi, odem da vidim ladder, nema ih vise, nisam skuzio da se to desilo ali neka je vala, ako hoces otvaraj pomocu FIFA points, ono sto oni rade je prodaju coins i kupuju FIFA points da bi se pravili da su "legit", ali u svakom slucaju kradu od EA-a :D

    Evo sad se posteno iznervira, golmanom izadjem 2 koraka i vidim da necu moci stici, pustim ga da se vrati, on ostane ukopan, a momak je znao da ce tako biti pa ga samo zaobisao nije se ni pomjerio, samo pogledom ispratio, jos ovaj usporio totalno, haman mi usao u gol, uzas... Borim se u ovoj Div 3, prodao sam sve svoje igrace, sad lezim na 85.000 coins in 100 chem Francuska repka kojom se borim, Remy i Lacazette u napadu. Cekam da naidje onaj super-pack ili kako se vec zove pa da kupim jedno 5-6 komada, mozda "ubodem" kakvo zvucno ime, Aguero npr, sigurno ce biti u timu kola ove hefte.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pritisnes trokut dva puta da vratis golmana. Ja jedva opstajem u div1, nema sanse da osvojim sa ovakvim timom. Da nisam otvarao packove, imao bi do sad Aguera :D
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Eto vidis, s tim da sam tek poceo sa fifom (prosle godine) nesto se novo nauci uvijek :) Hvala.

    Kakve su sanse da iz 6-7 pakova od 15.000 otvorim nekog da valja? Znaci, su svoju ustedjevinu cu dati na to :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vrlo vjerovatno nista vrijedno :D To je isto da uzmes 20 loto listica i ocekujes dobitak :mrgreen:
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma dzaba, ja sebi to zacrtao i nema nego ih otvarati, ako nista barem cu uzivati nesto malo vremena :D

    Btw - Iako nemaju nikakva standardna vremena, to inace bude svaki put poslije novog TOTW i ti igraci budu dostupni, da li ima negdje da obavijeste da je Happy Hour ili je to ono, ako naidjes naidjes..? :)
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nemam pojma tbh, na to jos nisam bacao coinse :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eto poceo it je happy hour

    [​IMG]
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Znam da je poceo, 105000 coinsa, dobio k....

    Nikad vise :D
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Mogao si napraviti dream team Seria A. :)
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Neka, nagrindati ce se opet. Problem je sto sam dobio svakakvog smeca u tim paketima, fakat losih, a ima i pokoji dobar: Walcott, Klose, Bernard, Coentrao. Imam full-france sad s kojom sam igrao, i napravio sad jedan "mix" sa kojim igram svaku trecu da se oni malo odmore :D

    Nadao sam se fakat nekom zvucnom imenu ali jbga, valjda bolje dobijes kad platis sa FIFA Points :D
     
  12. Daddy

    Daddy Novi član

    Ovaj novi patch navodno nesto poboljsao ponasanje golmana? Ja vala to nisam nesto primijetio, retardirani kao i prije...
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Apsolutno nikakve promjene nema.
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ne primaju sa 40 metara a i ne kupe vise sve iz kornera.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo na papiru :D 30ak metara, malo sa strane, power shot, ulazi gotovo svaka. Mada ako igras protiv dobrog protivnika, neces nikad imati toliko prostora.
     
  16. Daddy

    Daddy Novi član

    Ma moj golman je sinoc primio sa preko 40 :D
    Taman ja dao gol, levat krece s centra i Benzema samo sto je izasao iz onog kruga opali onaj finesse shot ili kako se vec zove, i lopta u visokom luku preko Weidenfellera :)

    A sto se tice kornera, kad ih ja izvodim svaka je golmanova :D ako nije bas na 11 m ili vise.
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Znam i ja sa Lukakuom opaliti tako, udje nekad neka, mada ja vise preferiram prebaciti na sa centra ona prva 2 igraca Lob+Trokut i onda napraviti korak i opaliti, golman cesto ostane ukopan.

    Tacno je moja ekipa nula naspram ekipa u ovoj 3coj-4toj diviziji, imaju ljudi ekipe po par miliona, ne znam samo otkud im toliko ;(
     
  18. Daddy

    Daddy Novi član

    Ma ja sam zadnjih dana skroz prestao igrati FUT, ne da mi se peglati sa ugovorima, fitnesom i ostalim glupostima. A pogotovo to što kažeš ekipe od par miliona, kad vidim one crne kartice samo prevrnem očima :D a moji k'o dizelaši puhću pored njih :D

    Nego sad opet igram obične Online Seasons, jest da i tu 90% njih igra sa Realom, ali neka :)
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    I ja cu, prilicno sam siguran, preci na to, tu sam prije rokao div 1, Man City sam igrao, tu smo svi jednaki, ovako nema smisla vise.. :D
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pala cijena coinsa kod ovih coin sellera pa odmah kupuju svi na sve strane. :D