roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED]

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Jul 5, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad' idem glavom kroz zid sa nekim likom koji trola u BF4 i snima klipove i govori meni kako sam ja dijete koje hoce igrat PRO dok je to samo vidoe igra. Odnosno, to su te igre za takve igrace. Da rade gluposti samo da ih postave na youtube. Žalosno je sto su sada vecina.

    Cisti pewdiepie gejmeri.
     
  2. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

  3. anel007

    anel007 Komšija

    neko pomenu koze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  4. black

    black Komšija

  5. extibo

    extibo Komšija

  6. extibo

    extibo Komšija

  7. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. selvin

    selvin Moderator

    Gratis kamera 50KM.
    [​IMG]
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mozda djeluju ko banditi, ali treba malo dublje zakopati :D za 50KM daju kameru koja kosta

    99,99$=http://www.lg.com/us/tv-accessories/lg-AN-VC500-video-call-camera-for-lg-smart-tvs
    160$=http://www.amazon.com/LG-Electronics-AN-VC500-Camera-Microphone/dp/B00HJOKBH2
    569kn=http://www.jeftinije.hr/audio-video/dodatna-oprema-za-audio-i-video/za-televizore/lg-skype-kamera-an-vc500_-_CX002B30BA

    tako da je ponuda po meni korektna i nije bas za ovu temu :D
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Ako je tebi korektno da je gratis = 50KM onda si ti za ove teme :D Nemoj stavljat da je gratis, stavi 50% jeftinije ili tako nesto. Nemoj zaebavat Kolins, sta ih branis :D

    Btw. ta kamera kad je odvojena kosta toliko, uz tv kad je kupujes je vjerovatno tih 50KM, isto sto budu jeftiniji BR playeri i slicno. I ne znam u kojem paralelnom univerzumu mozes dignut cijenu na nesto gratis i pravit se da je to korektno :D
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Da makar nisu napisali gratis cam pa hajde :D
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Pa zbog tog gratis sam i stavio, ne zato sto je 50KM :D Da je marka nije gratis, a kamoli 50 :D
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Mozda je kamera gratis, samo je tv u paketu skuplji. :D
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Moguce :D Ili je tv skuplji ili je usb kabal za kameru 50KM, ne pise nigdje da je i on gratis :D A i da pise vjerovatno bi bio 5KM.
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne, meni je korektno sto je gratis onih preostalih 100KM, s obzirom da kamera kosta preko 150KM.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Kolins, ovo je gratis, a ono gore nije. Kad prodje ova akcija sa BR playerom, lupam dobiju ih 10 na stanju, onda ostave gornji proizvod i to je to:
    [​IMG]
     
  17. apdejt

    apdejt Overclocker

    Moram se umjesati, greska geneleca je bila oko gratis kamere i to je ispravljeno. Kamera uz taj TV u paketu kosta 50tak KM i moze se po toj cijeni kupiti samo uz taj TV. Selvine kameru ne mozes kupiti ispod cca 150 KM kod nas ne znam koji TV LG da kupis tako da ovo sto si napisao
    ne stoji
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Kazes ne stoji a u prvoj recenici kazes da u paketu kosta 50KM? Naravno da stoji, isto sam ja to rekao. Kamera kosta 50KM uz TV, a ti kazes u paketu kosta 50KM, sto je zapravo isto, nema sta ne stojat. Vidim da je ispravljeno i izbrisano sa fb page-a, ali je ostalo u opisu i u tagovima artika, tako da se vidi da nije bila slucajna greska na 3 mjesta vec klasicna navlakusa.
     
  19. apdejt

    apdejt Overclocker

    Selvine komplikujes kupi tv lg neki drugi koji nije u paketu sa kamerom i ne mozes je dobiti po toj cijeni vec po redovnoj cijeni ak nije sta jasno probaj skontati poprilicno je jednostavno :) i vazi samo za taj model TV
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Pa ko je spominjao da je uz svaki televizor? :D Ja sam lijepo napisao Kolinsu na prosloj strani da je vjerovatno ta cijena zajedno sa tv-om. Ti to isto potvrdjujes i kazes da mi izjava ne stoji. Ko koga ovdje ne konta? :D U svakom slucaju never mind, "greska" je ispravljena.