BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Znaci bilo bi dobro promijeniti sifru, za svaki slucaj :)
     
  3. Magnifico

    Magnifico Novi član

    Nece skoditi.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja ako promjenim sifru, necu kasnije imati pristup svakako internetu, jer cu skroz zaboraviti, navikao na jednu sifru vec ne znam ni sam koliko godina




    inace jel normalno kad upalim torrent, skidam nesto po 2-3 kbs, a vamo ne mogu ni google otvoriti?

    znaci internet skroz uspori
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i kod mene nesto kilavo veceras net...nekada nece da otvori stranicu,pa moram par puta refresh da otvori
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Jedino ako seed-as toliko, pa ti se upload zagusi. Postavi limit na upload u torrent clientu na maksimalno pola od tvog upload bandwidtha, a mozes i manje ako ti nije bitan seed.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    moze biti da je do uploada, probacu sad smanjiti pa cemo vidjeti
     
  8. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Jest kad' bi se mog'o promijenit' password. :D

    Forma za promjenu uopšte ne reaguje, više puta klikćem "potvrdi" ko budala.
    Odem na logout, ponovo uđem sa starim passom, znači nije uspjelo. Ima li još neko ovaj problem?

    Hacking nije dure, ali iskreno telecom su toliki fušeraj napravili sa stranicom (i famoznim v2 portalom, koji je još gori) i uslugom generalno u zadnjih par godina, da je možda i vrijeme da se uozbilje ovakvim putem, vidjećemo na šta će ovo izaći.
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Promjena passa se realizira od 1min - 4h. Sve dok se ne realizira stari je aktivan.

    Što se tiče tih "hackera", "stučnjaci" se već bave time.
     
  10. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Čuj 1 min - 4h,... fazon je što nikakav feedback stranica ne pruža, tipa "vaš zahtjev za promjenu je poslan bla bla", da mi makar dadne do znanja. Ne možeš reći da je to ok, pogotovo što tako nije prije bilo, nije mi prvi put da mijenjam password.
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kako vam ide ljudi youtube ? Meni je otkočilo, zvao sam podršku na 1444, izgleda da su riješili stvar.
     
  12. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Ja nemam problema, samo neki dan (pon ja mislim) je štekalo.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ide i kod mene normala na kompu, sad sam se navikao pa na telefonu gledam 1080p @60fps
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne ide promjena sifre, cccc. Da nisu i ovo hakeri odradili :D
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    meni fercera
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako imaš neki zahtjev u obradi ( promjena paketa i sl) dok se isti ne završi nije moguće mjenjati pass.
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Meni odmah prosla promjena passworda prije neku noc. I router je obnovio odmah, izbaci me sa wifi-a kroz minut.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    nemam nikakav zahtjev i nije proslo, a probo kad sam i posto predhodni post.
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Jesi zvao 1444 da prijaviš problem?
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobri stari BHT. :D