All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije ba, neg vlasnik privatne klinike. Ima se - moze se, ha ja :)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Isto je to moj Vedo, te klinike daju 10% racuna na svoje usluge, a znamo kolko su skupe :)
    ima se moze se :)
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sram ga bilo, postigao nesto u zivotu.
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    @bhd je forumski filantrop :D Covjek poznat po tome sto iskljucivo radi pro-bono te prezire one koji na svom znanju zarade. :p

    Mali off-topic ali to sto je neko uspio u zivotu ne mora znaciti da je on lopov, tako da mi je tesko razumijeti neke postove koji blate druge na osnovu njihovog imanja, Saul Goodman.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Necemo offtopic.

    Ne znaci, ali zivimo u bosni, tako da je to skoro pa defaultna postavka, bogacenje preko noci ;)

    Ali necemo u offotopic jos jednom da dodam, jer je to subjektivno misljenje tebe, mene, njega...
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cuj necemo u offtopic, a ti iz nicega lika prozvao ratnim profiterom LOL
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Drug, uz duzno postovanje, ti ko da zivis u njemackoj gdje je normalno kupit bmw tog iznosa, od ne znam kakve plate :)

    Samo nastavi tako razmisljat :)

    ;)
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja danas vidio na ilidzi 4 gran coupe, ljepsi nego trica, bas mi se svidja
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nastavi ti tako razmisljati i samo crno ces vidjeti do kraja zivota. Kakva god drzava bila, ima uspjesnih, a postenih ljudi. Ne znam kakav je taj covjek, ali je poenta da ti ne znas, a prozivas.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    No sikiriki ti za mene ;)
    Samo pozitiva, ti ne znas dal ja znam, nego se naklapas na offtopic, tako da necemo vishe o tome ;)
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Kaze ovaj iz Tomica da su u Sa od Nove godine prodali vec 4 komada 4 Gran Coupe. Identicno kosta kao i coupe varijanta, 64.000 KM startna cijena.
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To sto udje zvanicno je mila majka sta se uvozi privatno. Prije par dana je bilo okupljanje jedne ekipe u mojoj blizini, gdje su se na hrpi mogli vidjeti Bentley Continental GT, Nisan GTR, BMW M6 i jos hrpa X6, hamera i "obicnih" bmw-a, od trice do sedmice. Inace, ima ovdje jedan vlasnik trgovine IT opremom koja ne proda dva racunara mjesecno, a vozi M5 E60.
     
  13. Ninja

    Ninja Komšija

    Smije li se voziti na dan isteka registracije? U saobraćajnoj mi piše datum 4.3.2015, mogu li sjutra voziti legalno?
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Polica osiguranja je mjera,pogledaj u njoj sta pise,kad tacno istice osiguranje jer tu je navedeno i u koliko tacno sati istice.
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Kod mene je do sada svake godine u ponoć isticalo, vjerovatno je tako i kod ostalih osiguranja.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Nisi valjda te srece da te neko zbog tog zeza :D Ja sam na dan isteka registracije predao u MUP i vozio jedno mjesec dana sa kopijom saobracajne, zaustavili me ovako 20+ dana proslo od isteka, ja im dao kopiju i sve 5.
     
  17. Ninja

    Ninja Komšija

    Piše 4.3.2015. u 24:00. Što bi značilo da je na kraju dana, ali to bi već bio 5.3. Standardna domaća pismenost.
     
  18. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ne znam sta ti nije jasno, vazi citav dan 4.3. Vise bi problema bilo da su napisali vazi do 5. misleci pod tim 4. i 24:00.
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ili je 4.3.2015 u 23.59 jer ne postoji 24.00, to je vec 5ti. Zato se kod nas koristi (t.o.m.) sto u prevodu znaci "ukljucujuci" taj cijeli dan, dosta stvari se razjasni tako :D
     
  20. h2o

    h2o Aktivista

    @donjapa po tvom bi onda morali staviti 23:59:59, jer kada bi stavili samo 23:59 nestala bi jedna minuta u danu.

    I usput, postoji 24:00 tj 24h. Ne postoji 24:00:01, tada sat krece da broji 00 sati. Kada krene prva sekunda. ;)