All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. anel007

    anel007 Komšija

    i mislio sam na amg al ebg pobrkao, poslije odgledam video koji sam nekad davno gledao i bilo mi mrsko editovati post :mrgreen:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. h2o

    h2o Aktivista

    Imate dvije verzije G klase u AMG izdanju. G63 je V8, a G65 je V12. Tako da ima razlike. :D
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    kad nemas pare da ga kupis, tocis, vozas nema vala ama bas nikakve razlike :mrgreen:
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Jaran iz Austrije prodaje, cijena 60K Eura. Al mu stoji bijela boja..

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nema mi odvratnijeg auta na trzistu, posebno u bijeloj boji :D
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bas vala nekako krkansko.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Meni nema ljepseg SUVa od Audi SQ5, ili compact suv kako vec zovu
    Samo cekam da vidim kako ce audi sjebati exterijer, ako krenu sa dizajnom kao sa novim. Q7, nece nikako lijepo ispasti
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    citas mi misli, nije bitno u kojoj boji :mrgreen:
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Koliko ja znam dizajner koji je radio x6 i generalno tu seriju je dobio otkaz ili napustio BMW nakon ovoga :D
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Daj ne zezajte, auto isto kakav nabijeni bik, kao da samo ceka da se ispali :) Ja se za x6 uvijek okrenem, meni izgledom daleko najmocniji suv.
     
  12. elvirbej

    elvirbej Aktivista

    Ma zvijer od auta. Pogotovo kada ga vidis na cesti.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    meni je dobar jer me podsjeca na batmanovog bolida hahaha
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ovaj dizajn ili ti se svodja ili ne. Meni licno je teski kic.
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Meni je Evoque neprevaziđen što se tiče izgleda, mada je i Mazda sa novom CX-3 ubola :)
     
  16. nFare

    nFare Komšija

    Ja se isto moram prikljuciti klubu mrzitelja opcenito BMW X serije, naročito X1, mogu shvatiti kvalitet koji stoji iz ate marke ali ima tu ubleha žešćih, prva serija X5 me je žestoko razočarala po nekvaliteti izrade obzirom koliko se love tražilo za nju. BMW 5 GT smatram jednim od najružnijih automobila koje se pojavilo u zadnjih 15 godina na tržištu. trojka mi je sa druge strane najbolji i jedini pravi BMW. Eto malo hejta morao sam. :D

    Mislim fakat ne mogu shvatiti da neko može reći: Evo imam sto hiljada na stolu, kupit ću sebi ovaj BMW

    [​IMG]
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ma BMW njesra, dajte ne serite molim lijepo, kao eto jedan od najpopularnijih svjetskih proizvođača, što po dizajnu i kvalitetu. Meni je x klasa terenaca sa najboljim dizajnom, x6 je meni najljepši suv koji je na tržištu zadnjih godina. Da ne govorim o novim modelima sportaša i ova nova I serija el. auta koja ostavlja bez daha.
    Sad će doći oni što vozaju Ford i reći da je Ford najbolji, mislim iako je prop'o ko Grčka što se tiče auto industrije, isto kao u onoj temi.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja ne vozim nista :D Svak ima svoje misljenje i ukus. Vidis meni je smijesno porediti novu A klasu i taj BMW 1koji je kao ruzno pace pored A klase.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ta ce X6 :)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ni meni X5/X6 nisu nesto privlacni, al da je meni jednog od tih, pa makar mi svi govorili da je bezveze :D