BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Čekam da sretnem montera (ne mogu ga lahko uganjat zbog posla), da pitam što mi potpisa odbijenicu i u čemu je frka pa ću dok to vidim i zahtjev podnijet. Mislim da me lik samo zayebava. :mrgreen:
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Jedino ako hoće da te prebaci na vdsl2 a mozda nema na stanju modema ali opet kod tebe bi radilo i sa obicnim adsl-om jer ti je linija idealna.
    Opet da je to u pitanju nije trebao odbiti zahtjev, nego ga samo odgoditi. Slobodno zagalami kad ga vidiš :wink:
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Pozdrav prijatelji, trebam asistenciju, resetovo sam modem i sad mi se ime wireless konekcije( i lozinka naravno) promjenilo, a ne mogu da udjem u modem na 192.168.1.1 na prima onaj vr10 itd password sta da radim modem je ZXV10 W300
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pogledaj ispod modema obicno pise pass, vjerovatno je admin za username i pass.
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Zlatane, ako si resetovao modem onda se učitala standardna adsl/mojatv konfiguracija, tj wifi naziv je paket_xxxx a sifra je dvostruka adsl sifra, ako hoces promjenu naziva wifi 1444, support ili meni na pm.

    Ako ti se mreza zove zte onda ti je admin/vr10vr10tajn1pa55
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hvala bro!
    ne treba mi promjena naziva wifi sretan bi bio samo da se mogu konektovat tj. znaci da saznam sifru :mrgreen:

    jedina dostupna wifi konekcija mi je net_0014 nazalost ja sam zaboravio koja mi je adsl sifra :smt005

    ili ne funkcionise dvostruko upisivanje nekolicine mojih standardnih sifri
     
  7. exwizzard

    exwizzard Komšija

  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    biz hosting je uključen u prvom paketu.
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    1444 i kažeš da si zaboravio sifru.
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Nemam telefon, ali svejdno thnx Tale
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Testiraj na portalu, giganti-experti koji su ga pravili nisu stavili captchu niti ikakav limit pa ako ti je mrsko ići do šaltera probaj na portalu
     
  12. exwizzard

    exwizzard Komšija

    10mbit razlike za "biz hosting" koji kako vidim ima losije statistike nego bilo koji free hosting
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Pretpostavljam da će raditi korekcije cijena DSL paketa pošto fkt nema logike.
    Ali više puta sam rekao na granici, ovdje prestaje logika i počinje BiH.

    :smt002
     
  14. zdici

    zdici Aktivista

    Stihoklepac, hoce li biti sta od povecanja brzina za ADSL korisnike ili korekcije cijena ?
     
  15. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Novi dan, novi zahtjev... Sad sam išao neregularnim putem (štelom) pa budem vidio hoće li opet odbijenica stić. :-D
     
  16. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Zvao sam 1444 i lik fino kaze da moram preci na mojatv ako hocu vecu brzinu za istu cijenu.

    Sutra idem da to zavrsim, jedino ne znam da li moze ovaj innbox radit ko STB. Ako moze onda mogu sve sam konfigurisat da ih ne cekam...
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    I koju ces brzinu imati i za koju cijenu?
     
  18. anand

    anand Novi član

    zdravo
    Imam MojaTv full paket i danas sam nasao na netu da mogu gledati i mojutv preko laptopa,aktiviro sam tu opciju tamo u meniju za usluge..Ali izgleda da se to naplacuje pa sada ne znam koliko ce me to kostati i da li mi se to naplacuje svaki put kada gledam tv kanale na ovaj nacin??
    Inace mojutv sam uveo tek jucer pa se ne snalazim sa ovim novostima najbolje..
    Cuo sam i da se naplacuju i oni filmovi sto imaju kod njih u paketu?
    Hvala
    Samir
     
  19. Ninja

    Ninja Komšija

    Marka mjesečno.
     
  20. anand

    anand Novi član

    Hvala
    Da li ima jos ovako nekih slicnih opcija,koje ste vi kao iskusniji clanovi vec koristite?
    Hvala