Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. pac

    pac Komšija

    Poz forumaši, zna li neko da li mogu iskoristiti savegame od PS2 za PS3? Kopirao sam savegame od GoW-a sa memorijske kartice na usb stick, pa bih sad isti savegame htio iskoristitiza GoW Collection. Da li je to moguče nekim tool-pm odraditi da ne kupujem PS3 na PS2 memorz card adapter.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Neće to raditi, save-ovi su različiti.
     
  3. slalovic86

    slalovic86 Novi član

  4. slalovic86

    slalovic86 Novi član

    Postoji li nacin da se prati u PES-u koliko pobijeda imam i ostala statistika za online meceve.

    EDIT: Ide PS3 na prodaju, totalno razocarenje u PES 2015 zbog lag-a ... zamalo ga nisam zafijario do brazila :mrgreen:
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zna li neko da li su identicni analogni stikovi na ps2 i ps3 kontroleru? Imam priliku da kupim ps2 kontrolere sa dobrim analognim stikovima pa rekoh da samo prebacim u ps3 kontroler :)
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Izasla je Yakuza 5 za PS3, bolje ikad nego nikad I guess :D
     
  7. Benq

    Benq Komšija

    Planiram za nekoliko dana kupit PS3 , pa me interesuje nekoliko stvari posto nemam iskustva sa tim konzolama :)
    1. Ako kupim "cipovanu" PS3 , hocu li moci igrat GTA V i ostale igre online jer sam cuo da "cipovane" konzole banuju , i da li i dalje ostaje mogucnost pokretanja originalnih igrica ili samo kopije ?
    2. Na sta treba posebno obratit paznju prilikom kupovine ? Jer ne bih da mi neko uvali nesto sto samo originale cita bez mogucnosti modifikacije za kopije
    3. Slobodno posaljite PP ako neko prodaje PS3 sa dva gamepada pa se dogovorimo ;)
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Traži CECH-2500 model sa custom firmware-om. Ako je laser ispravan, čitaće i gusare sa hdd-a i originale. Ali svakako ja ne bih išao online sa takvom konzolom, eventualno bih samo sinhronizovao trofeje ponekad.
     
  10. Benq

    Benq Komšija

    Ok , hvala vam , ja cu svakako kroz nekoliko dana da objavim oglas na forumu vezano za PS3 jer mi je raja sa hwb-a prioritet, @Pelikan poslao sam i tom momku privatnu poruku pa cemo vidjet ali opet vise volim uzet ovdje od raje no vidjet cemo.
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    Ako pitanje nije za ovaj dio foruma , slobodno premjestite :)
    Kupio sam kameru i move controler , skinuo sa neta Sports Champions 2 igru , kako sad da je prebacim na konzolu ? PS3 sa CFW Rogero 4.7x (nisam siguran jel 4.70 ili 4.76).

    Ovako izgleda folder sa fajlovima:
    http://pokit.org/get/?d813a7bec6314995c ... 0498ea.jpg

    Imam stick 8GB , formatiran u FAT. Inace , kada upalim konzolu , onda idem na ikonu "PlayGame" i tu mi ocita sve igre koje su ubacene na HDD.

    EDIT: Rijesio sam u medjuvremenu :)
     
  12. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Možda je malo offtopic, ako jest, izvinjavam se.....

    Da li neko zna može li se downgradeovati OFW 4.81 na 3.55, softverski naravno.....u pitanju je PS3 verzija 160 GB, CECH 2504A
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Od date code-a zavisi može li se downgrade-ovati, ali svakako softverski neće moći - mora se otvoriti konzola i spojiti na "programator".
     
  14. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Hvala druze....znas li koliko bi to moglo biti para....
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    30-40 KM je neki prosjek ja mislim.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Zasto imam kriminalno niske download brzine na ps3 u usporedbi sa xbone i ps4 pro, wired, 25 mb, stvarno shit fest.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Čačkaj nešto oko NAT-a (davno je bilo, podsjeti se malo na nekom forumu).
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    thx, iako sam ti ja teska botina za mreze, ali eto ako nadjem javim stanje.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma


    Evo obijem PS3 :D
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Radi i na Super Slimu izgleda, mozda napokon prodam PS3 :D