Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija


    Mene je nevjerovatno iznenadilo sto mi je stimung Better Call Saul isti ili slican kao kod BB...u svim epizodama uzivam...SVAKA CAST...do pete sam epizode doso... mislim da je i dobro sto nije 100% kopija ili 'nastavak' Breaking Bada, iako na neki nacin to i jeste...fantasticno uradjeno...mislim nista spektakularno ili zemljotresno, nego jednostavno nekako super-zanimljivo uradjeno i cini te da uzivas u najobicnijim scenama i svakoj sekundi serije...
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Better Call Saul je top. Zbog njega ponovo gledam Breaking Bad :D
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ja danas zavrsio sezonu tj. 9. epizodu.... ko ce docekat sljedecu :mrgreen: ...Breaking bad sam vec dva triput odgledo...
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cek, prva sezona Better Call Saul vec zavrsila? :D Skidam onda.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ima još jedna epizoda ...
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni nešto žao krenuti gledati Saula dok se ne nagomila pa da bar 10 sagledam u nizu :D
    Trenutno Vikinzi zakon evo baš se spremam zadnju gledati a subota je i to navečer :D
    GOT kreće sredinom aprila ali ne čekam je ko prije jer su je počeli rastezati ko sapunicu.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Valja onda cekati do Oktobra za season 2 Better Call Saul-a. Bas me zanima finish prve.
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Saul je odlican , i vec sam jednom rekao sporo se razvija steta sto nema vise epizoda po sezoni . Pogotovo kad vidim da modern family il bbt imaju vec 19 lol
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa nije uopšte dugo do oktobra. Ja sam kontao da će S2 početi u februaru naredne godine ...
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Ne znam jesam li vec preporucio Kuda idu divlje svinje? Sarmantna serija...
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    E da vidimo sta ce nam veceras Slippin' Jimmy ispricati. :mrgreen:
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    najlosija dosad...
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Razvukli su Džimija. BB je pocela sporo pa se vise desilo u prvoj sezoni u 7 epizoda nego ovdje u 10. Sve sta se desilo u ovoj S1 se moze ispricati u dvije-tri rečenice.
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Eno je na laptopu, veceras cu se pocastiti pred spavanje pa cemo vidjeti.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nadam se da je to samo moj los dan i da serija nece krenuti nizbrdo...btw cujem da je better call saul bila u konkurenciji sa Rise of The Gus i da se vince odlucio za prvu....
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

    jest slabija defintivno bila
    ono nekako eto de da se samo zavrsi sezona 1 :D
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    mislim da je Marko kriv, nekako je neuvjerljivo glumio...onda isto tako je bio neuvjerljiv nastup Saula pred penzionerima kad je izvlacio one brojeve i kao fol njegov gnjev.... :mrgreen:
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je legla, dje bolan losa gluma
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ti se pravo uzivio...dobro za tebe.... :mrgreen:

    mene onaj debeli nikako nije uspio ubijediti da je namazan...dok za Boba fakticki vjerujem da nije glumac nego bas advokat...ali ondje na onoj tomboli je bas smorio....mozda je tako i trebalo... ali svejedno podosadno je bilo...i nestala je ona carolija i dobar filing iz prvih 9 epizoda...ako nije losa gluma onda losa rezija