NBA Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Jun 25, 2009.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pop na kraju je epik :D
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Spursi su za klasu bolja ekipa bili u ovom finalu. Veoma lako je mogla biti i metla.

    Svaka im cast. Odavno nisam gledao bolju timsku igru kroz citavu sezonu i playoff.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kawhi MVP finala, zasluzeno, najmladji od 99. i Duncana.
    Duncan peti prsten, 15 godina razmaka izmedju prvog i ovog :shock:
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ode Dzemo u free agente .
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma opet sa Miami-jem potpisuje prilicno sam ubjedjen. Samo ce ovako dobit vise love.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jusuf izabran kao 16ti pik od strane Bulls-a, ali... To je bilo po nalogu Denvera, jer su Bulls-i i Denver uradili trade pikova, tj. njima Bulls-i 16 i 19ti, a Denver njima 11.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    :shock: :shock: :shock:

    [​IMG]
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ocekivano
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Reakcija publike u prvoj utakmici nazad ce biti zanimljiva :D
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I on napustio tonuci brod zvani Miami. Prodao finu pricu, i svi je puse.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Sumnjam da je on prodao pricu, postoje ljudi iza njega koji mu kaze gdje ce ici i zasto :D Tesko da onolika masa ima mozga da podvali pricu siroj masi :D
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    U ugovoru klauzula da vec sljedece sezone moze bit free agent.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nakon 2 sezone ima opt out opciju. Razlog je zato sto povecavaju tad koliko max igrac moze primiti po sezoni, pa on to uradio da ga ne masi koji milion. A mozda opet zbrise ako ne budu konkurentni.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    paul george slomio nogu haman na pola !

    aaaaaaaaaaaaaaaaa :s
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    I bas sad da se digne thread kad se PG vratio....hhehe

    Pratil ko.. evo zahuktava se kraj je sezone pocinje playoff sada... west ( a bgm i istok po meni) je ludacki napucan i izjednacen... bice svasta...
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Gdje se ne prati :D
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Istok - Cavsi ili Hawksi
    Zapad - Golden State, Rocketsi, Spursi, možda Clippersi

    Spursi su imali poprilično slab početak, ali su se raspucali kada je najbitnije bilo. Lično ih vidim ponovo kao prvake. Huston je dobar sa bradom i Howardom, oni mogu isto daleko. Golden State ništa dok ih ne vidim u playoffu. Clippersi su solidni ali im je klupa tanka.

    Istok je znatno slabiji, ne vidim teško koga osim Clevelanda i Atlante da mogu dalje, možda Bullsi ...

    Sinoć Spursi razbiše OKC, teško zaista da im neko može prismrditi po iskustvu i playoff expertizi.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bulls-ima veceras bi trebao da se vrati Rose. Ako on uspije uci u kakav solidan ritam, onda Bulls-i imaju sanse na Istoku. Ako ga ne bude nigdje, onda nece ni Bulls-i daleko, jer mi sa Brooks-om i Hinrich-om na PG poziciji nemamo sta traziti u PO.

    Favoriti za mene na Istoku: Hawks, Cleveland, i Bulls-i (ako Ruza bude solidan). Nma se sta puno filozofirat. Ako Hawks-i uspiju povratiti onu formu kada su imali onaj niz pobjeda, mislim da su favoriti ispred Cle. pa Bulls-a. Cle. jedini problem je sto su dosta neiskusni u PO. Osim James-a, ja mislim da tu nema niko vise da se moze pohvaliti sa PO.
    Zapad: Spurs, koji su u zamahu pravom. Od kako im je se vratio Kawhi, ne moze im niko meda. 8 pobjeda za redom, i to sve samaranja. Drugi favorit mi je GSW. Curry, je definitivno najbolji PG lige, i ako on bude na nivou, mislim da mogu daleko dogurati. Imat ce prednost domaceg terena, a ove godine kuci igraju skoro pa savrseno. Znam da im fali PO iskustva, ali opet mislim da mogu daleko. Hou., sve zavisi hoce li brada zadrzati ovaj ritam i u PO, ili ce se promjeniti igra kao u proslogodisnjem PO, gdje je Howard bio prva violina tima, iako je Harden i te godine u RS dominirao u toj ekipi, a u PO nije mogao meda. Grizzlies, mi se isto svidjaju za PO, jer kada dodje PO, igra nije ista. Odbrane se pojacavaju, a to je jaca strana Memphis-a. Ne treba otpisati ni Portland, Dallas, LAC, jer ima tu dosta talenta, da bi mogli pomrsiti racune favoritima. Dallas me je razocarao. Puno bolje su igrali bez Rondo-a. Njegovim trade-om su samo izgubili na dubini klupe, a u ofanzivi su jedino dobili na asistencijama, i nista vise. Cak imaju manje PPG, od kako je on dosao. Kada Rondo ima loptu, ekipe ga jednostavno ostavljaju samog kao duha, jer znaju da ne moze pogodit soliter. Time jednostavno mogu konstantno udvajati najbolje igrace Dallas-a. Spacing im je uzasan kad je Rondo na terenu. Tako uzasan sut za jednog PG-a odavno nisam gledao. Jos gore je kad ide na slobodna. Pa covjek za sezonu puca 35% sa slobodnih. Pa tako lose nije ni O'Neal pucao.

    Trebalo bi da bude uzbudljivo, jer nema bas onog izrazitog favorita za titulu. Dosta timova su legitimni kandidati.