GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    super nezahtjevna igra :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. vutra

    vutra Komšija

    Ja pročitah da je snijeg cheat code za SP.
     
  3. RaP

    RaP Komšija

    Heheh predobro, zbog ovoga PC vrijedi svake marke
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. n1dal

    n1dal Aktivista

    Ma ja ne znam o cemu pricate ...Nikakvih problema i nakon drugog patcha...Samo se zale gusari i ljudi sa losim hardware-om :p
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Reci to onima sto su preorder uradili i kesirali i opet imaju iste probleme.Ocigledno si ti neki sretan lik :p
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bas, pun je forum ljudi sa istim problemima, a ne mozes postat ako nisi kupio igru.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hajd ba sta ste ocekivali, ovo ce se igrat slijedece 3-4 godine, red je malo problema prvu godinu :D
     
  8. n1dal

    n1dal Aktivista

    Moguce je i da sam lucky :D Ali sve za sada ide super kod mene... Jos uvijek jedan od globalnih problema jeste un-link R*SC acc sa Steam-om ...Jako sporo ide i ljudi cekaju evo 8 dana ...Dok se dodje do tier 3
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Spustite malo reze sta ste prokleti :D kod mene na TV 1080 sve max i ide kod podmazano :D Jest da bi volio probat i vecu rezu al nemam na cemu :D
     
  10. elvirbej

    elvirbej Aktivista

    Kupio orginal i sinoc poceo skidati. Sad dodjem kuci igr je skinuta, a sada skida nesto od 353mb i tu je neki problem. Download speed 4mbs ali dodje do 20mb skinutih pa se vrati na 15mb i tako ukrug. Imao neko slican problem?

    edit:pritisnuo "cancel" rekoh stavit cu opet da se skida. Pokrenuo opet i sada je skinuo i ovih 353 mb.
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Gdje si uzeo i koliko $ ako nije tajna?
     
  12. bojler

    bojler Aktivista

    Zašto mi se nakon 11minuta igranja svake 3 minute slika zaledi na sekundu? Točno sam pratio tajming na steam overleju. fx 8350, gtx 970, 8gb gskill

    kad zaledi gpu used 0%

    [​IMG]

    a DPC latency checker se ovako ponaša kad zaledi

    [​IMG]
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Ljudi na prvoj misiji odmah mi glitcha. Kad se otvore vrata gdje bi nas trebala policija cekati nema nikoga i Michael i Franklin samo stoje - nista se ne desava. Zna li neko soluciju?
     
  14. elvirbej

    elvirbej Aktivista

    G2A 45eur. Vec presao par misija bez problema.
    Vjerovatno cu pauzirati dok ne nabavim kakvu jacu grafiku i proc. Pa da ocejfim na 1080p i jacim detaljima. Igra sama je vrh.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni crasha pri prvoj pljacki draguljarnice, kada se zavrsi onaj dio sa motorima, prelazi se u kamion i tu crasha.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. black

    black Komšija


    Tri puta pogines na motoru i ponudit ce ti skip mission.
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Znam još nekog sa istim problemima na AMD-u.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Rijesio sam tako sto sam stavio dx 10.1 umjesto 11, nego sada drugi problem, igra zaledi dok se vozim, onako iz cista mira, ekran bude siv ili zelen i moram uraditi restart racunara. Nidje veze.
     
  20. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Ram problem