Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Tensai

    Tensai Komšija

    Ma iz kine se ne isplati naručivati,meni od 10 naručenih stvari dodju 3.Samo UK,USA i Europe.
     
  2. black

    black Komšija

    [​IMG]

    Mrezna za jedan euro
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    danas postar donijeo stvar narucenu 04. aprila iz hong konga, haman nisu komplet blokirali, i donijeo nesto naruceno polovinom januara sto sam davno otpisao da ce stici, pa sad je li procepio taj zastoj iz kine ili sta je u pitanju ne znam
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja sam prije 2 sedmice dobio vent za AMD 7850 koji sam narucio u oktobru 2014. god :D :D
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo i kod mene... 22 Oktobra naručena tastatura, poštar kaže stigo ti paket danas kaže neka tastatura. Davno refund dobio.
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ali nek mi neko kaze u cemu je stvarno problem, do koga je, zasto kasne ili ne stizu paketi? Vjerujem da je covjek poslao paket dva puta, nema razlog da vara radi dolara, medjutim nije nikad stiglo.
     
  7. anel007

    anel007 Komšija

    ^ kako sam negdje procitao problem bio u china post, slali preko njemacke pa svabe nisu htjele to proslijediti za bosnu i vracali njima pa onda ovi ponovo slali drugim rutama, jos se to sve zbilo oko nove godine kad je inace zbrka oko slanja i et

    evo tek sad pocelo stizati ovo sto je naruceno u periodu decembar-februar bar meni, a stiglo i nesto naruceno 3. aprila iz hong konga, sad ne znam kako ali haman nisu blokirali to kao sto kazu
     
  8. darsh

    darsh Aktivista

    Da meni se trenerka vraćala iz Njemačke u Kinu i onda preko Bugarske došla tek nakon 6 mjeseci.

    SSD neki dan došao iz HK za 10 dana, možeš slobodno narućiti mislim da ne šalju samo pakete preko 2kg.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da ne otvaram novu temu, nabrzinu cu ovde upitati, trebaju mi torx serafcigeri
    [​IMG]

    T4 i T5, gdje ih mogu kupiti u sarajevu, ilidza je jos pozeljnija lokacija?
     
  10. stripiii

    stripiii Aktivista

  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    odlicno, haman pa preko puta mi

    hvala :)
     
  12. (:-D

    (:-D Aktivista

    Jel bolje naručivati od prodavača iz Hong Konga ili iz Kine ?
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  14. (:-D

    (:-D Aktivista

    Znaci ona bi trebala prije da stigne?
     
  15. darsh

    darsh Aktivista

    Ne mora značiti zavisi kojom poštom šalje HK pošta je znatno brza prosjek 15tak dana dok China Post minimum mjesec.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jedna će stići, druga (vjerovatno) neće, pa skontaj šta ti se više isplati.
     
  17. darsh

    darsh Aktivista

    Koja?
    Vjerovatnije je da neće stići ova s China Post.
    HK Post dostavlja 100% zadnji tjedan dobio 2 paketa, da prodavač ne može poslati maknuo bi BiH s popisa ili bi u krajnjem slučaju poslao s China Post.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Malo sutra, HK je suspendovao (ili je u toku) sve pošiljke prema BIH.
    http://www.hongkongpost.hk/eng/publicat ... /index.htm
    China Post dostava traje duže, ali je pouzdanija, uvijek bilo.
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pi jebote s kojim drzavama nas svrstavaju.
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I treba pohlepnoj gamadi ukinuti sve. Ne mogu se dovijeka zloupotrebljavati eBay police zastite kupca.

    Sta je ovo jebote ovdje internet kupovina = kina/hk?