Game of Thrones (HBO) [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Apr 6, 2011.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Kakav je ovo levatski kraj!??Tacno sapunica prava.
     
  2. rama

    rama Aktivista

    U poređenu s prvom polovinom sezone, ovo je još i dobro. :D

    Mada mi nije jasno kako ona mala oslijepi odjednom. I baš se pitam jel ona stvarno roknula Stanisa ili će se pojavit i u idućoj sezoni jer ga je ona iz nekog razloga poštedila (tipa imaju iste oči).
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije levatski kraj jer Jon gotovo sigurno neće ostati mrtav.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Užas kraj. Najgora sezona definitivno. Ne znam što više gledam ovu safunjaru valjda iz navike. Pobiše mi najdraže likove nema smisla gledati...
    Jedini plus je ona golotinja kraljice :smt004 ali tu su rastegli 10min ono hodanje nije da se žalim al malo su pretjerali :D
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zar nisi navikao na to? :D
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa jesam al mi je Jon bio sad najdraži jer su ostale favorite već prije pobili. Sad fakat jedino još da ubiju dwarfa i to je to, ostali likovi meh :D
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znaci da je mrtav... Mada je meni ova epizoda bila zbrzana skroz, svasta se desilo, a sve kratke scene.
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ovaj baš ima fetiš na ubijanje Starka
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I sad opet cekat 8 mjeseci, ili koliko vec. Zadnja epizoda uzasno odradjena. Nagurali previse stvari, bez da i jednu odrade kako treba. Nek smo golu gledali Cersei 10 minuta kako tralaha ulicama. Stannisov pad onako usput nam prikazali. Nadam se da je Sansa poginula u onom skoku sa zidina... To bi me barem razveselilo.

    A 4ta knjiga mi toliko dosadna, da gubim volju da je citam.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Smor :D
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pola serije cersei hoda gola :) i na kraju zavrsise pricu sa snjeskom :)
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ona Melasandra ili kako god je tu u Castle Black, tako da se svasta moze desiti sa Jon-om, nadati se ipak da nece umrijet' :D
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Znaci katastrofalna epizoda, cliffhanger za cliffhanger-om, ko jebena spanska sapunica.
    Buckuris zivi, bez smisla i logike.

    Ali to je kad vise ne prate knjige pa ne znaju ni sami sta i kako, u citavoj sezoni jedino vrijedno spomena je druga polovica osme epizode.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uzas je kad finale sezone ima previse nedovrsenih stvari. Eto sad kazete Jon Snow ce prezivjeti (magijom ocito), Sansa skocila sa zidina, nisu prikazali da Stannisu leti glava (iako je za pretpostavit), niti su prikazali sta je sa Arya-e, niti sta je sa Daenerys.

    Vise puta ponovih kako seriju gledam samo iz navike, brat bratu ovo je sigurno najgora od svih popularnijih (da ne kazem popularnih) serija koje se danas vrte.

    To da ubija dobre likove je normala vec.
     
  15. rama

    rama Aktivista

    Negdje pročitah da ono nije bila Cersi nego njena dvojnica. Tako da ništa ni od tog... :lol:

    Ma Stannis je živ 100%. Mada mi nije jasno što nije prizvao opet onu sjenu i rokno i Boltona i sina mu i adio. Pa kad je trebalo roknut brata mu, žrtvovo je nekog bastarda i to bilo dosta. Sad žrtvuje princezu i ništa. Otopio se led malo i to je to.
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Meni nije problem da good-guy izgubi ako prica ima neki logican tok, ali ovo sto rade u seriji, pogotovo u ovoj sezoni, je cisto namjerno troll-anje da se dobije sto vise publiciteta.
    Dok se islo po debeloguzom, iako i on voli troll-ati, svaka akcija je imala neku koliko-toliko logicnu posljedicu.
    Sad je Ramsey nedodirljiv van svake pameti, straza pusta 10 hiljada divljaka kroz vrata i onda sutra ubija Snow-a, Bolton-i imaju armiju od 400 biliona vojnika a Stannis-ova se raspala u dvije minute, Brienne ceka svijecu citavu sezonu i onda okrene ledja kad je konacno upaljena, onda pronalazi ranjenog Stannis-a, zamahne mac i idemo na iducu scenu...
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tacno smijesno. :lol:
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Kukate i gledate, ja da sam na vasem mjestu odustao bih davno :D Nisam ja jos ni poceo gledat nijednu epizodu, a kako vidim necu ni pocet :D
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Melisandre sjeba Stannisa al' ono momacki. Obecavala mu kule i gradove ako zrtvuje kraljevu krv. On zrtvova, i dobi globalno zagrijavanje.

    Epizoda je totalno nigdje veze.

    A gledamo iz navike. Vec je neko pisao. Nadajuci se svaku epizodu da ce bit bolje. :lol:
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Blago tebi. :D Ionako si vidio sve spoilere, a vec ti je dosad jasno da je serija sranje. Nemas zasto ni gledat.