K: PS3 Igre

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by aeRo, Jun 25, 2015.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Kupujem:
    MGS HD Collection, MGS 4
    Uncharted 1,2,3
    GoW sve dijelove
    The Last Of Us.

    Lokacija: Sarajevo, cijene po dogovoru.

    Jos bi bolja bila varijanta ako neko posjeduje ove naslove, da mi ih doslovno "iznajmi" za odredjenu cifru da ih predjem i poslije uredno vratim, jer bi ih svakako kupio, jednom presao i gledao da ih se rijesim - prodam.

    Hvala.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ti imam Uncharted 2, mogu ti posuditi. Imam i R&C A Crack in Time, Heavy Rain, Ninja Gaiden, DMC4. Kod mene se pokvarila plejka, pa stoji dok ne uzmem opet.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Moze druze, za uhar je sve sto ne moram kupovati. Javim ti se kroz 10ak - 12 dana pa da se dogovorimo kako i sta. :smt003

    Do tada, stoji otvoren oglas za ostale igre.
     
  4. wragg

    wragg Aktivista

    OT za Pelikana: Kakav je kvar i bi li je prodao takvu?
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto da ne, stoji bezveze. YLOD, 40GB verzija, standardan kvar. Ako imas heat gun, popravis za par minuta, problem je sto to moze raditi par mjeseci ili par dana, pa opet moras. Lem tanko nanesen. Ja sam i fenom popravljao, ali mi pegla, pa cu uzeti nekad slim verziju, i onako je sad pojeftino, a nisam odigrao sve sto sam planirao.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mora se uraditi "reballing" da to bude trajno, ali k'o ima opremu može uraditi kako treba.
     
  7. wragg

    wragg Aktivista

    Hajde daj cijenu na PM da se probamo dogovoriti.
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    to sve sto si nabrojao . ako ganjas mozes ufatit za 20 funti na psn :D mislim da ti je sad mgs hd kolekcija na uk storeu oko 9-10 funti . kako god izace te jeftinije nego ovako
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Hajd' bas cu upalit plejku pa pogledat ovih dana. Nisam upalio ima preko godina i po PS3.
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo posto sam zavrsio magistarski i imam mjesec dana do radnickog zivota da se zajebajem ovo je aktivno opet. :smt003
    Ako ko ima naslova za prodati ili jos bolje posuditi na kraci period uz naknadu, nek se javlja. :smt003