Preporuka smjestaja na jadranu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Jun 28, 2015.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja,

    Mogli smo ako se slazete otvoriti temu iz iskustava da podjelimo info ko koga zna i slicno a vezano za smjestaj na jadranu.
    Mene konkretno interesuje Apartman - lokacija i ne previshe bitna, osim da nije iznad "magistrale".
    Grad takodjer...

    Cijena, telefon i nacin rezervacije (kao i opis, ako ima slikica) dobrodosli :D
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma tamo sam vec sat :D Al nije lose ni po preporuci, gazda vak naki, i sl :D
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma joj to ti je uvjek macak u vrci haha ja tebi reporucim , meni dobro bilo a tebi moze biti pakao haha :D
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Bas sam kroz nesto slicno prolazio skoro, pa u Biogradu nadjem apartman za sebe i mladu, situacija sljedeca:

    Trazim na booking/only-apartments.com pa gledam i kupim sta valja. Kasnije trazim na netu apartmane i zovem licno. Neke cijene idu do 30% nize jer od prilike toliko uzimaju ove stranice provizije.

    Ja sam 5 noci uzeo u Biogradu za 200 eura. Zenom sam se cuo samo telefonom, ali mi je vec plaho draga, isprica se vazda (ne znam dal' prodaje maglu ili je uistinu takva).

    Njena cijena na bookingu je bila 52+ eura za noc, dok ona od toga dobije samo 38 eura (odmah mi je rekla). Vjerovatno bi mogao ici i nize sa cijenom da sam trazio, barem na 35e, ali lijepa je lokacija i bio sam zadovoljan slikama pa sam sam ponudio 40e sa taxom.

    Iskustvo nakon ljetovanja postam takodjer.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa to me interesuje >( hvala drug, posalji ja svakako ne idem prije 8 mjeseca, al vijeme je da se pogleda, potrazi
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Valja. Ne znam tacno kakve cijene ganjas ali se inace vrti oko 35-50 (ovisno sta trazis). Mi smo nasli za 2+1 apartman, a sefica je rekla da "cemo kod nje jesti domace 'raaane" pa se nadam da ce stogod lijepo napraviti.

    Ja sam u Biogradu od 11/7 - 16/7 pa ako je neko u okolini mozemo popiti koktejl kakav.

    Btw - August je nesto jeftinije od Jula, po onom njihovom kalendaru, pa mozda bude 5 eura manje po noci.
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Nadjite zenu sa moreTA i rjesen problem :p haha najbolja investicija ikad:lol:
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    I da cijeli zivot ljetujem na jednoj lokaciji? Ne hvala :)

    Ima zena stan u Puli, isli par godina, iskreno dosadilo.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne mogu ni u jednom mjestu biti vise dana, a kamoli svake godine. U auto, pa jedan dan u jedan grad, drugi u drugi, i onako na Jadranu ima mali milion gradica i nema loseg.
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja vec 7 godina ljetujem u Novalji. Primarno sto imamo stan tu. Drugacije je kad dobijes djecu :)
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ides ti u novalju radi zrca perverznjak jedan [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ako moze konkretni prijedlozi, bez spama.
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Gledat oko sebe nikome naskodilo nije :) Sad u gradu tovar engleza, ja u zivotu nisam vidio vece i nabildanije grupe. 95% od njih su zaboravili "leg day". A cure su im metar i zilet, pa kad se natakare, isto na stulama da hodaju :)
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    @bhd, ili ko god planira ici, nista bookati ne trebate prije, samo direktno tamo i na licu mjesta spustati cijene na ono sto vam odgovara. Mi smo dosli u Biograd gdje sam se se "snasao" putem neta. ali danas sam vidio da ima apartmana slobodnih milion, narod ide po ulici, autima, bicklima, zaustavljaju sve i pitaju "Dal tribaju apartmani/sobe".

    I njima je frka da iznajme, pogotovo jer vecina nije uopste na ovim poznatim stranicama, pa se cijene mogu razumnije dobiti dosta. Nekakva "pocetna" cijena s kojom oni krecu je 50e, ali se to veoma brzo spusti do 40e i manje, ovisno o sposobnostima :D
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sam sad uspio spustit na 80e po danu za trokrevetni apartman na Novalji, tokom Fresh Islanda. Originalna bila 95e. Inace ostalo sve oko stoje. Napucali cijene za festival drama. A inace kaze zena da se moze po 35e dobiti kad nema niko poznat da nastupa. :)