BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. fipi

    fipi Aktivista

    Nisu ni meni jasni, ma facebooku me spremili na 1444, tamo mi ona kaze ko trebalo bi bit ok to ako sam mjenjo preko web interfejsa, ali nije ni ona sigurna
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moras potpisati zahtjev, dakle pravac na salter :)
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja sam pitao na facebook podrsci da li moram ici na salter ako hocu da udjem u taj program sa snizenjem i kazu ne moram. Kolege će Vas po realizaciji kontaktirati.
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    na koju foru sad mogu dobit brzi net od 5mbita tj moja tv net flat a da sve ostane isto a i da je cijena relativno slicna... :D
    sta mu znaci ovo moja tv net fast popust 6 mjeseci ? znaci moram potpisat ugovor na godinu a 6 mjesec imam popust ?
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Upravo zbog toga je bolje imati odvojen internet od mojatv.
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    znaci predjem na MojaTV Basic 22KM
    i net flat 10 20,5KM
    to dodje 43 KM
    a sad placam 36 za moja tv net sa 5mbita samo ne znam jel moguce ovako uradit
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ima li moja tv basic sve kanale kao i mojatv full, sad su me zbunili skroz
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mojatv full je 60km sa 5mbit internetom, a ja plaćam netflat10 30km (sa ovim popustom sam prešao na nf15) i mojatv phone 30km. Mislim da su kanali isti.

    @Mujka netflat 10 je 29.30km, netflat 5 je 20km.
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Eh pa da, kao novi korisnik ces imati popust na nf10, prakticno si napravio novi paket Net+ koji im nedostaje jer je razlika izmedju Net i Netfast velika u cijeni i brzini interneta :)
     
  11. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Zna li neko novi pasword od ZTE ZXHN H108L modela ? Danas problemi sa konekcijom (stalni prekidi i pucanje veze) pa sam ga resetirao, medjutim sad nemogu da uđem (nije više onaj vr10vr10tajn1pa55) ?
    BTW ni reset nije popravio stvar ponovo puca veza stalno.
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    User user probaj a imas i szpport pa nazovi do njih je to što puca sledeći put nemoj resetovat
     
  13. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Tnx na brzom odgovoru, zvao sam support, ali oni su spori, neće mi riješiti problem preko vikenda, a u ponedjeljak sam na moru.
    User opcija mi otvara malo mogućnosti, nemam opciju na NAT i port forward za torrent. Ništa, probaću riješiti problem nekako kad dođem s mora.
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I sta je na kraju zakljucak vezano za ove popuste uz prelazak na veci paket? Ako sa NetFlat10 predjem na 15 i ostvarim popust jesam li se obavezao na 2 god ili nisam?
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Očekivao sam da će Stihoklepac javiti sa info o tome iz štaba, ako ništa sutra ću na šalter ponovo da pitam tetu. Iskreno nigdje nije navedeno obavezno korištenje, mislim da se u svakom slučaju može platitit da predješ na niži paket, odnosno promijeniti/napustiti uslugu. Pitao sam i na online podršci pa ćemo vidjeti.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa kako on rece u tom slucaju moras isplatiti sav popust koji si ostvario do tad.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sve je to OK, ja neplaniram napuštati svakako tako da mi ovo odgovara, ali red je negdje to navesti ili barem reći prije nego što ti uvali olovku da potpišeš. I onda se čude što im korisnici na šalteru prave probleme.
     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ok štab je javio. Samo pređeš na paket i ostvariš popust, nikakvo aneksiranje ( potpisi) nisu potrebni.
    Nakon prvobitnog šoka pitao sam još jedno 2-3 osobe, jel sigurno ne treba potpis ( a gdje je pečat), kažu da ne treba.

    Neoficijelno ovo je umjesto duplanja brzina jer je zadnji put nastao haos 3 mjeseca dok su sve prebacili.

    Što se tiče pristupa modemu, ako ne prihvata vr10 onda je u ACS-u tj daljinska konfiguracija, pošalji na support ili na facebook zahtjev da ti ugase tu opciju ako ti ne treba.
     
  19. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Hvala na infu Stihi, poslao sam zahtjev da mi uklone tu opciju i da me prebace na 10 G povodom akcije. Barem su mi brzo osposobili net (kroz par sati) tako nisam off a ostalo ću rješavati usput. :D
     
  20. zdici

    zdici Aktivista

    znaci ovim popustom od 30% nismo vezani 2 godine da moramo biti na tom paketu ? placaju li se kakvi penali u slucaju spustanja na manji paket ? meni je ovako ovo sada dobro..u toku ove 2 godine moze biti samo VDSL sa nizim cijenama pa se odlucim prebaciti za VDSL valjda necu nesto placati ako predjem na VDSL :D mada vidim kada hoces prebaciti paket na portalu bh telecom maximalno mozes do net flat 15 nema dalje :smt003 8)