BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Sad kad se politika vrati s godišnjeg, idemo po starom :)
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    GIGANTI!!!
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    Musa dere jarca :lol:
     
  4. Ziks

    Ziks Aktivista

    Ali bukvalno :D

    U zadnjoj četvrtini je bilo gusto, previše su se "smirili" haman. Ali na kraju je bitna pobjeda :D
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Najjači komentar. I njihova igra je ličila na jednu divnu bosansku sevdalinku...
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Cestitke momcima, svaka cast!
     
  7. selvin

    selvin Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. stripiii

    stripiii Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Esh

    Esh HWB

    Dostojanstveni smo u pobjedama i porazima.
    Šalim se, naravno. Baho je jučer kao crna rupa usisavao sav medijski prostor oko sebe, kao da je, u najmanju ruku, on trenirao te momke i omogućio da im osvoje prvenstvo. OK, shvaćam, čovjek poželio da komentariše utakmice, krivo mu što nije bio u Brazilu i ostalo, ali fakat nema smisla.
    I na kraju, čuveni komentar: "da se komšije ne naljute, ali znate vaterpolo igra 7 država"... To je to...
     
  10. Ziks

    Ziks Aktivista

    Baš sam i ja to pomislio, lik ne da nikome riječ reči. Baš kao da je on sve odradio :D
     
  11. stripiii

    stripiii Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Musa & Sikiraš
    [​IMG]
     
  13. stripiii

    stripiii Aktivista

  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma malo se i pretjeruje, pritisak se na djecu ogroman pravi, ipak je njima 15-16 godina. Jos Baha stalno ponavlja kako on garantuje da ce osvojiti Svjetsko do godine...
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja Bahe, jest u pemziji postao egocentrican. Fuj. Idi Baho nazad u mirovinu i ne vracaj se.

    Bravo momci, i hvala vam na nezaboravnom iskustvu!
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ko je mogao gledati utakmicu sa Bahom u glavnoj ulozi pored Vlade Majera na BHT-u koji je doktor kosarke za ovog, svaka mu cast. Njegovo ponasanje na doceku je krajnje degutantno bilo.
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Evo i Baha se obratio:
    http://kameleon.ba/index.php/lifestyle/ ... m-vas-bilo

    Jest covjek pretjerao, al' ko drugi da vodi ovaj docek? Voli ga narod, covjek srcan i sto da ne :D Da ne bi mozda Velid Spaho opet kao kad smo se plasirali u Brazil pa da nam prica u slogovima kao da je retardiran (Podsjetimo se: https://www.youtube.com/watch?v=BR9yCZW3hdE)? A i FaceTV je ganjao prenose ovih utakmica, na kraju se samo BHT1 ubacio jer smo dosli u finale, sigurno su i preuzeli signal od FaceTV-a.
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Potpis do neba, a ono za vaterpolo mu stvarno nije trebalo. :roll:

    Baho hvala ti na tituli europskog prvaka.

    Sto se tice momaka, njima mogu samo pozeliti da svi naprave dobre karijere.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    BHT je finalu imao jedini pravi satelitski link. Ipak je to ozbiljna institucija.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Ozbiljna, a nisu se udostojili da prenose bilo sta drugo osim finala ili da bilo kakvu emisiju organizuju, a zive od nasih para.