BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Ziks

    Ziks Aktivista

    Prvi put da čujem da neko hvali BHT :D
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Hajd' sad, bilo - prošlo, čekamo ovo Belgija - BiH, samo što nije :p
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Danas od 14.15 idu polufinalne trke na 800m, Amel Tuka za finale, na Fejsu.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Podera ih Tuka. Bolt opet zlatni. Baha i Marijan nista ne vide. Nisu vidjeli sudar dvojice na 800m i kazu kasno krenuo u napad, nisu vidjeli kako se Bolt "okliznuo" na startu polufinala, kroz 3 minute jave ono sto se vidjelo vec na ekranu... Bitno je da se po 10 minuta grle :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Smorise obojica, iskreno. Sve nesto nazor
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kad je finale ?
     
  7. becke

    becke Aktivista

    Sreca pa ima i na Eurosport-u. Finale je u utorak, ja mislim.
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakva debilana od komentatora.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ovaj Amel je brutalan šprda se sa konkurencijom. Lagano ih pusti na startu onda ih uništi na kraju. Trči koliko treba ne brže...
     
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Znal ko kad je Tuka danas na rasporedu ?
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Finalna utrka na 800 metara počinje u 14:55 sati i bit će posljednja utrka četvrtog takmičarskog dana.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Prati li neko kosarku ili idete parolom "ne vrijedi se nervirati"? :D
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sta imam pratiti kad najbolji igraci nece ni da igraju. Smijurija od sporta.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nije isto nece i ne moze :wink:
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Neko nece, neko ne moze, i na kraju nam mora igrat Kikanovic zvani 1 od 50 :D
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. selvin

    selvin Moderator

    Bude i u Premier ligi, Primeri, Bundes ligi itd. pa niko ne place ko sto Zeljo place evo zadnja 2 mjeseca. Muka mi otvorit bilo koji sportski portal od njih i njihovih zalbi. Sad kad se bore za opstanak znaju kukat, kad su iste te sudije (jer nije niko odjednom pao s Marsa) za njih navlacili i kad su osvajali titule bili su im dobri. I pilot pogrijesi, kamoli sudija.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    "Na sjednici Komiteta za sudije i suđenje održanoj danas u Sarajevu, izvršena je analiza suđenja na utakmicama IX i X kola BH Telecom Premijer lige BiH, kao i na utakmicama 1/16 finala Kup-a BiH, te su donesene sljedeće odluke:

    1. Utakmica 9. Kola BHTPL: FK Slavija -NK Čelik – zbog propusta u suđenju (nedosuđeni kazneni udarac za NK Čelik i pogrešno dosuđeni kazneni udarac za FK Slavija), sudija Tomislav Čuić i posmatrač suđenja Dragan Anđelić se kažnjavaju nedelegiranjem do kraja jesenjeg dijela prvenstva (8 kola).

    2. Utakmica 1/16 finala Kup-a BiH: FK Željezničar-FK Krupa – zbog propusta u suđenju (pogrešno dosuđeni kazneni udarac za FK Željezničar), sudija Darko Obradović i posmatrač suđenja Izet Čejvanović se kažnjavaju nedelediranjem do kraja jesenjeg dijela prvenstva (8 kola), dok se drugi asistent suđenja Asmir Budimlić kažnjava nedelegiranjem za jedan ciklus. Copyright © Zenicablog - Zenica 2005. - 2015. Vlasnik autorskih prava UG Zenicablog. Kopiranje i prijenos sadržaja samo uz pismenu dozvolu!Tekst je izvorno objavljen na portalu http://www.Zenicablog.com. Prenošenje dozvoljeno samo uz pismenu dozvolu. Nelegalno prenošenje sadržaja podliježe pod odredbe Zakona o autorskom pravu i srodnim pravima, Službeni glasnik BIH broj 7., od 10. aprila 2002. GLAVA III - AUTOR I PRAVA AUTORA - Član 12."
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    treba i Jakupovicu zabraniti dolazak na Kosevo, lik svaku utakmicu sudi Sarajevu