1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Koja je trenutno najbolja opcija digitalne tv u Tuzli?
     
  2. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Moja TV :D
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Zar je tako crna situacija :). A recimo sad sam na adsl 15 paketu i kada bih zelio uvesti mojatv a da mi ostane ovaj net, kako bi to islo? Morao bih platiti uvodjenje jos jedne linije? Kolika je mjesecna naknada za samo mojatv, je li 10 KM ili vise, posto su malo zapetljali na stranici oko cijena.
     
  4. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Ne mora značit, ako nisi daleko od najbližeg DSLAM-a onda može i na jednu liniju, uz novi (VDSL2) modem. Ako si u stanu mislim da to neće bit problem.

    Najjeftiniji paket IPTV (sa svim kanalima) je oko 29 KM, imaš one pakete tipa BH gdje imaš domaće kanale i to je to. Onako, iz glave... :-D
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    30 KM najjeftinija tv? :) Znaci uz sadasnjih 30KM za netflat15 morao bih jos 30KM za tv?
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    TotalTV 16km
    Odlican kvalitet i dosta HD kanala,samo ti treba sat antena
    Startni paket je 12km al za dodatne 4km dobije se vise kanala nego sto ukljucuje startnih 12km. Mozes mjenjati pakete svaki mjesec kako te volja. Ima raznih paketa za svaciji ukus al ovonod 16km je sasvim dovoljno.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    sad gledam, a treba mi za 3-4 tv-a, to znaci po svakom tvu dodatno 7KM? To je onda oko 37KM. Naravno ne trabaju tvi sa ugradjenim digitalnim risiverom? Ako neko zna povoljniju opciju za vise tv-a.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    I sa MojaTV ako ides na vise televizora opet si pusiona. Najbolja opcija ti je neki kablovski operater jer tu mozes nakacit televizora koliko te volja po jedinstvenoj cijeni.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Pa super, de nek neko predlozi koji je najbolji kablovski u Tz. I zna li neko koja je webtv koju je neko postavljo prije par mjeseci, uglavnom imalo je pofino kanala, sve besplatno, moglo je se gledati i na iosu i na androidu?
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    pa imas onaj elta ili txtv, nemas drugog
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Ok znaci smo te dvije. Zna li neko stranicu ove besplatne web tv? Neko je posto na forumu prije par mjeseci.
     
  12. metallac

    metallac Aktivista

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Kablovska analogna tv je sranje, a ako hoce digitalu na svakom tv-u morat ce dodatno platiti.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Naravno da je sranje ako je analagona. Ovdje u Gracanici ima BHB kablovska,nije nesto specijalno al ima uporedo u istom kablu i digitalni siganal i par HD kanala i uopste nije za otpisat. Nije u klasi mojetv ili totaltv al nije ni drasticno losija. Ako je 4 televizora u pitanju razlika u parama nije mala.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    pa i pitam zbog gasenja analogne, inace meni i ovako sa antenom super :)
     
  15. wragg

    wragg Aktivista

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Jesi razmisljao o nekoj IPTV? Ako nemas smart TV, ubodes u HDMI neki Andorid stick i imaš brdo kanala za nekih 10-ak € mjesecno. Treba ti samo dobra internet konekcija.
    Ja sam jedno vrijeme (dok je bilo "maznutih" accounta) gledao TV Viet i odlicno je radilo.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    digitalna tv u Tuzli

    Ma treba za vise tva, jedan je cak crt. A i 4 tva bi opteretila internet skroz i obrnuto.

    EDIT: tivi.ba je ova besplatna web tv sto sam pito. Steta sto ne moze na PS3
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: digitalna tv u Tuzli

    i ti bi svasta . iskreno
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Vidi odgovaral ti serbiaplus com.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Pogledat cu, a najradje bih par osnovnih domacih kanala a da je sto jeftinije, samo da ne ostanem u popunom mraku :)
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Što se tice naših kanala, imas more onih exyu sajtova za streaming. Moze se vjerujem naci dobrih izvora. Ne moras se fokusirati na jednu stranicu. Napravi speed dial na browseru samo za kanale. Ubaci u kombinaciju i sopcast.

    Jbg, ako hoces free, morat ces se malo namuciti.