P: PS4 Igre

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by donjapa, Aug 23, 2015.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pozdrav,

    Prodajem navedene igre, u odlicnom stanju. Prvi i jedini korisnik, neke cak nisu igrane vise od 2-3h:

    Murdered: Soul Suspect
    Destiny

    Prodano:
    Assassin's Creed IV (Black Flag)
    Worms: Battlegrounds

    Svaka 30 KM
    Lokacija - Saljem u BH busom iz Svedske, ali samo ako se sve 4 prodaju.

    U slucaju da neko kupi sve 4, ja placam postarinu. Bus ulazi kod Gradiske, ide kroz Prijedor, Sanski Most, pa prema Zenici i Sarajevu (tacna mjesta gdje staje ne znam).

    LP
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Uzecu ti ja worms i assassins creed.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    OK, otisle Worms i AC-BF.

    Zeleni javi se putem PM sa podacima pa ti posaljem sutra.

    :)
     
  4. clopex

    clopex Aktivista

    kako ide placanje? paypal?
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Moze i PayPal, a moze i u BH da das nekome, ili dopunis racun, svejedno.
     
  6. clopex

    clopex Aktivista

    mozes li nabaviti neku COD igru, pozeljno AW ali moze i Ghost ili BO2
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Moze ali nece biti 30km :)
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzeo bih ja Destiny, al' mrzi me da se cimam sa vozačima i autobusom jebga. :D
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ghost sam prodao u Petak, isto za 30, nisam je vjeruj mi ni upalio. Igrao od zene brat malo, presao i vratio mi, isto 30ka.

    Vjerujem ti, jer kad sam god nesto slao ocevikali su 10e, pa koliko god da je. Tako da ne znam ni bil' se isplatilo slati samo 2 igrice, jer znam da bi trazili da im dam 100 kruna. Jednom se izgalamise na zenu jer je 50 kr ponudila (5e), mada je imala torbu velicine mini coopera.
     
  10. clopex

    clopex Aktivista

    ako mozes nabaviti neki COD ja bi uzeo ne moras slati preko busa mozes postom, nije to toliko skupo. Platit cu ti ili na paypal ili na racun ovdje. Uzeo bi Destiny ali vise bi volio COD jer to sam igrao i na PC a to hocu i sad na PS4 kad kupim
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imam jednog poznanika gore u Švedskoj pa ću vidjeti s njim može li nekako preuzeti, barem poštom.
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    A ne nabavljam ih ja, ovo samo licnu kolekciju prodajem a nebi se sad peglao oko toga da narucujem (iako jeste jeftinije dosta). Moze se sigurno naci i polovno na nekim stranicama, mozda cak i jeftinije od moje cijene ali niti imam volje ni vremena za toga. Sorry.

    Nije problem, ako sta uganjas javi.