Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

  2. neer

    neer Aktivista

    Odlican potez. Nadao sam se ove godine necemu poput Steam summer salea za igre no nazalost Microsoft jos uvijek nije spreman napraviti takav korak.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Pocela vam je otvorena beta za SMITE moba-u.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Forza 6 demo stize nocas!
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    ova forza 6 vrijedi konzole, zlatni M4, kisa, Nordschleife i pichi :smt007 :smt007

    Handling je vrh, mnogo, mnogo bolje i od Forze 5.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Vedo ne pali me :cry:
     
  8. Lepton

    Lepton Novi član

    Za one koji imaju EA Access, kako ga vi placate, ja sam probao preko kreditne i preko paypala (na konzoli) ali mi nece da prihvati. Ukoliko kupim kod na microsoft store (http://www.microsoftstore.com/store/msu ... .318419400) da li ce raditi, je li iko probao tako?
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Prelistaj ovu temu, pisao sam kako sam ga ja napravio da radi

    @XTrage - vidi kako mocno ove 3D lokve zabace auto kad naletis na njih. Da se razumijemo, handling nije na nivou Assetta Corse, al i dalje naginje na sim & jako zabavan

    https://youtu.be/rVWyHtbp6c0

    https://youtu.be/i84PndwVt9U
     
  10. neer

    neer Aktivista

    Re: RE: Re: Xbox One

    Mislim da je meni jednom bio problem oko banke za EA Access, ima neka dodatna zastita. Nazovi podrsku, skinut ce tu zabranu na 15 minuta i onda prodje.
     
  11. Lepton

    Lepton Novi član

    Ako si mislio na ovo, probao sam, dodao sam karticu, ali nece da naplati, nece da prodje transakcija (tacnije autorizacija), probao i preko weba i konzole. Na konzoli sam jos probao i paypal, isto nece.

    Moguce je da je ovo, posto mi se adresa sa kartice ne slaze sa billing adresom, koja je u UK regiji. Probat cu nazvati banku pa vidjeti.

    A kontam da je lakse samo uzeti godisni access code i uraditi redeem, samo da ne bude isto da nece, pa sam zato pitao :D
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Otisao danas u mediamarkt, Forza na ~60 inca TV-u, poceo utrku, analog lijevi vuce totalno ulijevo, raja razvalila, nazivcirao se pola kruga i izisao iz trgovine :evil:
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Xbox Scorpio (Xbox One-Two), konkurent PS4 Neo-u, navodno izlazi pred kraj 2017, snage 6 TFlopsa.

    http://www.polygon.com/2016/5/25/117742 ... wo-scorpio

    Sumnjam, ipak ce GTX1070 imat snagu 6.5 TFlopsa. Ali, MS je MS, imaju dovoljno love da posluju sa gubitkom. A do kraja 2017 ce i gtx1070 vec biti 'stara' grafa.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    *ebeš ovaj pristup konzolama. Još samo nedostaju MXM i SO-DIMM slotovi za nadogradnju, svakako je sve lite PC.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni je svaki napredak super. Volim konzole, a imat snagu od 6Tflopsa u konzoli bi bilo super, to je skoro kao 980Ti.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni je to korak naprijed, dva nazad. Džabe im sva snaga kad nema ekskluziva, ili stignu vrlo brzo na PC (a nije ni na PS4 neka sjajna situacija sa ekskluzivama).
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma smeće generacija, sve se svelo na frejmove i rezoluciju a nigdje igara, ko da smo na PC-u. Ovo važi za obje konzole.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Što je najgore i taj framerate ne valja u 90% slučajeva.
    Dok ne probam novi Uncharted, za mene je igra generacije Super Mario 3D World za WiiU, ono je stvarno nešto posebno i što je najbolje raznovrsno.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

  20. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Tih 6tflopsa je vjerovatno polaris sa svojih 5.6 :D
    Daleko je to od 980ti po performansama.