Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Gledao "Vacation" nocas, nema nesto posebnu ocjenu na imdb, oko 6.2-6.3 cini mi se, ali meni je bas solidna komedija. Nije nesto top, ali poredeci komedije u zadnjih 5 godina ova je makar 8 :D
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Takodje preporuka. Whiplash isto tako.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  4. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Da se nadovežem na forumaše koji su razočarani Mad Maxom. Čekao ga k'o ozebo sunce i na kraju ostao poprilično razočaran. Film je, sa tehničkog aspekta, fenomenalan. Sve ostalo je razočaravajuće.
    Možda mi se svidi nakon drugog gledanja, ko će ga znati, na neki drugi bolji i ljepši dan. :D
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gledao sinoc Mad Max i to je u ovom filmu sporedni lik. Zapravo, prilicno je u tom smislu slican drugom dijelu, jer Max i tamo vodi neku tudju borbu.
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Potpis. Još bih dodao da sam na pola filma prekinuo koliko je loš bio.
     
  7. rama

    rama Aktivista

  8. Mujka

    Mujka Komšija

    Takođe preporuka za Spy
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    spy sam skinuo isto ali se odluci veceras za mission impossible
    onako,solidan film...prica tu i tamo,obrta nekih ima :D
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    joj i ja gledo mission impossible, al sam se 60% filma igro na mobu :D. Mission impossible je odgledat ovaj film u cugu :)
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sam u prvom satu malo cackao tablet i skontao da se ne moze i tamo i ovamo i onda se fokusirao na film
    solidan film...nema pretjerane akcije i ala transformers scena...nekako je vise klasicno britansko spijunski...i oni britanski glumci daju smek filmu
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    auu,odgledah i ja SPY,bas je filmcina u odnosu na ovo sto se danas snima
    svi glumci vrhunski,mellisa i statham predobri...ismijao sam se :D
    najjaca mi je scena ona u kuhinji,sa onim tavama i serpama,kada stavi na glavu sebi tavu haha :D
    ili onaj MI6 "italijan",kada se udvara hahah
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Gledo neku večer Child 44. Kakav odron od filma majko mila, užasna gluma Hardya. Još engleski jezik sa ruskim naglaskom pa odi u pm više... Još mi je Hardy beton glumac od ovih novih.

    Kreno gledat fast and furios ovaj novi ako sam gledo 5min pa ko ono više gleda? Jebo terminatora i Ramba.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    ja child 5 minuta gledo i ugasio :D
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    forzamilan - Mislim da su potvrdjena dva nova nastavka fast and furious.. haha.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ja mislim cak 3 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Jeste gledali novog Transportera? Nije los za ubit vrijeme, ali ako ti je bas dosadno :D Ocjena, mozda 6/10 ili cak 5. Prakticno se film svodi na reklamiranje Audi-a i iPhone-a :D
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Inside out (2015) pixar ponovo udara
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Cloverfield opet odgledah :D
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Gledao i ja Spy, odličan, ali samo kako puštaju onakve filmove u kinima? moraju sigurno cenzurisati neke stvari

    Isto tako gledao Terminatora, svidio mi se, Emilia Clark je prelijepa, nisam gledao GoT, ali nadam se da cu vidjeti vise filmova u kojima je glavna uloga

    :smt007 :smt007

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017