BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: BIHnet IPTV - Moja TV -

    Ma znam za pin i to.Evo skuzio sam.Morao sam ici u postavke tamo roditeljske zastite da se to aktivira da mi onda ponudi otkljucavanje.Btw vidim da neki kanali tipa Pink horror nisu dostupni na ovom net paketu.Bas bezze
     
  2. Almir

    Almir Komšija

    1.išao u telekom da kupim huawei 10' tablet dijetu, kaže nema u tz nigdje trenutno, inače znam kako hoda sa mobovima i štelama, mene interesuje koliko često dolazi oprema tj navedeni tablet po poslovnicama, čisto da nebudem smor na šalteru :)
    2. na telefonu mi ne prikazuje br ko zove, mislim da treba nešto aktivirati jel se to zavšavam preko suporta ili na šalteru
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Samo ostavi svoj broj telefona, ime prezime da ti jave kad stigne. Ja sam do sada 3-4 puta rezervisao uređaje bez štela, zivkanja i povlačenja za rukav regularno ( doduše u Sa).

    Ako je mobilni nazovi 1444 da ti aktiviraju u podršci, ako je fiksni imaš kodove za telefone bh telecoma,ako je panasonic stariji telefon onda ništa
     
  4. Almir

    Almir Komšija

    hvala, dobio sam gigaset c610ip jel postoje za ovaj tel taj kod?
     
  5. iPlay

    iPlay Komšija

    Pozdrav zajednico,

    trebam spojiti domenu .BA sa BIHnet-ovim hostingom. Koji DNS da upišem (primarni i sekundarni). Neko reče da se nešto mjenjalo?

    Hvala
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Najuzbudljivija zima na Mojoj TV uz HBO i Cinemax!

    https://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M52136da86ae.html

    Paketi

    TV kanali

    Cijena u KM mjesečno

    HBO, HBO Comedy
    7,61KM


    Cinemax 1, Cinemax 2
    4,68KM

    HBO Premium
    HBO, HBO Comedy, Cinemax 1, Cinemax 2
    10,53KM

    ISKORISTITE SUPER PONUDU!
    Aktivirajte dodatni paket u promotivnom periodu od 2. decembra 2015. godine do 30. januara 2016. godine i gledajte HBO i Cinemax kanale BESPLATNO tokom trajanja promotivnog perioda od 60 dana!

    Novosti za mojaTv koirisnike :D

    Skuplji novi kanali nego cijeli mojatv paket xd
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nemoj tako, vidis da ljudi daju vise ccccc :D
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Idu džaba tokom promo perioda od 2 mjeseca, aktivira se sa stb-a.
    Ako imate STB i Multriscreen onda su i na Multiscreenu aktivirani.

    Ukoliko na STB-u nemate sekciju aktiviraj uslugu ide varijanta "hello IT, did you try to turn it off and on again.. :smt003 "
     
  9. Almir

    Almir Komšija

    jel se moze aktivirati samo ovaj free period ili se mora kasnije nastaviti placati
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Potpises ugovor na 12 ili 24 mjeseca, samo sto je prvih par mjeseci besplatno.
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sam ih vec aktivirao,iskoristiti cu ovaj promotivni period i onda deaktivirati,jer slabo uopste gledam tv jos da placam i ovo dodatno :D
    mada nisu losi kanali,nema reklama,nema prekida...pustis film i uzivas
    pohvalno je sto ima promo 2 mjeseca :D
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    napomena ako ne deaktivirate na vrijeme tj dok traje promo period, onda cete placati mjesecnu naknadu zavisno koji ste paket izabrali
     
  13. Almir

    Almir Komšija

    prvi mjese došao račun i odmah problem nisu uračunali popust koji su mi dali tokom akcije šta čovjek da radi ccc
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ogroman je problem bio sa obradom ovih akcija na računima, podnesi reklamaciju odmah na šalteru, morat će je uvažiti ...
     
  15. fipi

    fipi Aktivista

    Upanem sad na bhtelecom stranicu, kad opet ista ona akcija sto je bila u septembru/oktobru i traje do 16.januara. To sam nekad u spetembru iskoristio. Sad mene zanima mozemo li ponovo povecat paket i da pokupimo i ovaj bonus, pretpostavljam da nemoze.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hah, nema sanse. :D
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Što se tiče hostinga, .ba domenu možeš preusmjeriti samo na linos i winos pakete. U cpanelu odeš na domains i u prvom polju dodaš domenu. nic, odnosno utic ili gdje si kupio domenu samo javiš da ti je domena ba bht-u.

    Što se tiče popusta on se aplicira samo na taj paket ne akumulira se.
     
  18. exwizzard

    exwizzard Komšija

  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Gdje se mogu vidjeti kolika je rata za ove mobilne za adsl korisnike?

    EDIT: Naso, uzas cijene
     
  20. black

    black Komšija

    Imamo malo glupu ideju ali evo da se posavjetujem sa vama. BHT je bez pismenog traga o mojoj saglasnosti polozio 300-400m dug vod na mojem imanju. Imam li mogucnost da ih ucjenim pa da dobijem besplatnu uslugu?