All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. _amar

    _amar Aktivista

    Brat mi polozio prije nove godine, jucer ga zaustavila policija i napisali mu kaznu, prelazenje pune linije i voznja bez dokumenata, ugl 70 km mu pisali. Sad me zanima, posto on nije jos dobio ni onu potvrdu, danas bi trebo, da li ce dobiti jos vecu kaznu ili neku zabranu, posto ga policajac nije pito da li ima vozacku, samo jel je ima kod sebe.
     
  2. Neraa

    Neraa Aktivista

    Plati odmah u roku 8 dana 50% i nadaj se da ga nisu skontali :D
     
  3. _amar

    _amar Aktivista

    Placena je kazna odma isti dan, samo me brine hoce li mu pravit ikakav problem prilikom predavanja za vozacku?
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Je li neko imao iskustva sa bmw 318 benz cca 2004.god 143ks? Jesu li skupi za održavanje, mane, kako idu?
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ma to su mu napisali nesto drugo, za prelazenje pune linije se ostaje bez vozacke.
    Tako su meni zbog pune napisali pojas i ja platio.
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Ma jok, gdje ces odmah bez vozacke. Kazne su od 40-200, a moze ici i vozacka. Barem je tako bilo.
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ima li neko info o stacioniranom radaru na B. Malti? U zadnje vrijeme vazda spominju dok slusam radio, a ja ga nigdje ne mogu primijetiti :)
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Čuo sam i ja ali nisam vidio, na Bihamku pise da je postavljen na raskrsnici na b. malti.
     
  10. _amar

    _amar Aktivista

    30 KM su napisali za prelazenje bijele linije, i 40 km sto nema dokumente. Mislim da nece vozacku gubiti zbog ovoga, veca bi kazna bila!
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Prije da ce bit 40 puna a 30 dokumenti. A vozacka nije sigurno na toj kazni.

    Sto se tice radara na Brcanskoj, stalno na Kameleonu spominju. Ja pretpostavljam da je iz smjera Slavinovica prema gradu, ali nisam ga vidio. Iskreno, nisam ni zagledao, zaboravio za to :D
     
  12. Almir

    Almir Komšija

    postoji kod merkatora tj mupa za taj na brcanskoj 1x cujem. ovaj prvi slika kad se ide od hotela prema mejdanu samo taj pravac i prestrojavanje u raskrsnici
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    On je neupitan, tu je 7-8 godina cini mi se. Mislim da za njeg znaju i oni izvan TK :D Ali ovaj na Brcanskoj sto stalno spominju niko nije vidio jos :D
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Danas veselo na Ilidzi :D
    [​IMG]
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Samo nosi, šteta što u Tuzli nema više pauka. Ovako samo policija dijeli čestitke.
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  17. Vedo

    Vedo Moderator

    zar ima ovo cudo a da nije AWD?!

    I malo je 163 konja, ipak je ovo tezak terenac. Ja bi ganjao kakvu jacu masinu.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa imas jos jedan motor. D5. 210 konja ja mislim. Ide i ovaj. Nije sad trkac, ali potegne fino.
    A da je terenac :) I nije.
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja ne vidim svrhu ovog oblika auta a da nije AWD, ako vec nije AWD onda su monovolumeni barem meni ljepsi i funkcionalniji :wink:
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Narode imal ko iskustva sa popravkama krova & haube nakon udara grada/tuce, imate li kakvog dobrog majstora za to? I koliko odprilike kosta to?