Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Znači povećaju cijenu internet paketa 50% i onda ti to upakuju kao ujedačavanje cijene usluga sa cijenovnikom unutar firme.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne sjecam se zadnji put kada sam imao problema sa konekcijom. Brzina uvijek deklarisana.
     
  3. levian86

    levian86 Aktivista

    Nisam ni ja dok nisu poboljsali uslugu :D
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Ja ne znam jel ti citas sta pises. Nisu digli, ali su digli.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: RE: Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Tebi su digli, ali ujednacavaju xijene sa postojecim, nasim da se ostalih 90% ppls ne zali :)
     
  6. levian86

    levian86 Aktivista

    Glavna stvar je kako su HS uzeli ukinuli pink kanale koji su i onako bili smece i dodali neke nove koji su jos vece smece i rekli da su ovi novi smece kanali zamjena za pink kanale. Sad uz racun dodje kako ce ktv poskuspit, jer su dodali nove kanale sa nekih 13km na 15km. Bas misle da su ljudi ovce :/
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa to je vise krivica HSa sto nije dogovorio bolje uslove za svoje klijente kod prodaje firme. Mi u Ze, kad nas je kupio Telemah, mogao si ostati na Telekabal (lokalna kablovska firma koju su kupili) paketu i dalje.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mogao si kratak period da bi na kraju opet bio asimiliran. Tako je to u kapitalizmu.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma


    mozes, ali te kanali poklope koje Telemach daje.
     
  10. black

    black Komšija

    Ja nemam problema sa bandwidhtom vec sa pingom i packet lossom. Svako malo na trenutak skoci ping ili je izgubi par paketa. Strasno smeta kad se na Viber prica.
     
  11. levian86

    levian86 Aktivista

    Stvarno su retardirani!

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada je telemah preuzeo nas Telekabel, net je bio nestabilan nekih mjesec dana.
     
  13. levian86

    levian86 Aktivista

    Vjeruj i strpio bih se da su korektni. Nego te prave budalom.
    Danas kada sam isao do HSa od 20tak ljud 10 je ugasilo sve usluge koje su imali i prelaze na BHT.
    Samo neka ovako nastave i ja cu sve da pogasim makar se jos vise zezao sa BHT.
     
  14. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    BHT :( , nikad više!
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BHT, djaba bi razmislio dal da uzmem.
     
  16. black

    black Komšija

    Ma kakav crni BHT , popravit ce se net uskoro. Meni TV vise nije bitan , dovoljno mi je par osnovnih kanala. Internet mi je daleko bitniji i na BHT-u su smjesne brzine. Primjetio sam da dosta raje kuka na net a imaju arhaicnu opremu. Prvo provjerite router.
     
  17. senad_986

    senad_986 Komšija

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Evo sam ih zvao, kazu da ce cijena kablovske sad biti 15 KM, a cijenu osnovnog paketa interneta nece mijenjati, dakle ostat ce 15 KM. U buducnosti mozda dodje do promjene. Ako dignu cijenu na 22 KM (8dl-1ul), onda je bolje uzeti ovaj DUO NET paket (D3 Start paket - analogna TV i analogni kanali u digitalnom formatu plus neki bonus kanali - uz brzinu interneta 25dl-2ul) za 39,90 KM uz obavezno trajanje pretplate 12 ili 24 mjeseca.
     
  18. levian86

    levian86 Aktivista

    Koji idioti iz teleshita!
    Dosli i lafo mjere na drugim serverima i njihovom serveru i obrazlozenje za losu brzinu na drugim serverime je kako drugi provajderi imaju "lose" servere, da su samo teleshit serveri oni bolji.
    Koga oni magarcem prave!!!
    Zna li neko kome bih se mogao zalit RAK ili neka druga inspekcija?

    "Telemah najbolji serveri"
    [​IMG]

    "lakrdijasi"
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Trebao si ih pitati, kako je moguce da svi ti loshiji serveri pokazuju brzinu tacno do 18Mbps...Zasto nijedan ne pokaze 5Mbps ili 25Mbps.... :)
     
  20. levian86

    levian86 Aktivista

    Zvao sam opet debile, ovaj put da posalju nekoga ko zna, a ne one od juce koji nemaju pojma... nadam se da ce mi odgovorit mail jedan od teleshit glavonja iz njihove grupacije.
    Smjesno je kako su cijelo naselje unistili kako su prebacili na Boga pitaj sta. Svima su brzine manje za 60%, 70%.