Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    aha, nisam znao tnx.. Uglavnom, po nekom vasem misljenju, sta mislite koje igre bi bile popularne? Pored Soccera i neke tabacine?
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Rocket League je veoma zabavan kad igras protiv jarana, ili sa jaranima protiv drugih online. Igra gdje sutas loptu autima. Urnebesno zabavno.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    GTA V, rocket league, neka auta, neko udaranje, košarka, minecraft obavezno. Call of duty također.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Sjetih se i flatouta, kako je to bilo zabavno, drama, jos sudaranje u arenama.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dodaj na ovo gore i Dragonball i Naruto, to ti je sad sve popularno kod djece :D
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Pitanje... Mora li za svaki PS uzeti posebno igre ili može staviti po jednu?
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako kupi digitalne igre, može jednu koristiti na dvije konzole.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Sa danasnjim patchem dodase "hardcore" mod za DriveClub. Mnogo bolji handling sada, cak baca na sim. Nek jos dodaju opciju za 720 ili 900p/60 fps umjesto 1080p/30 fps i moglo bi se ovo bas fino vozikati.
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Imam problem sa kupovinom sa PS Networka. Naime neće da prihvati ni jednu karticu kojom plaćam inače online. Jedina stvar koju prinjećujem je da prilikom kucanja svojih informacija ne mogu da promijenim zemlju tj umjesto Cro. da piše BiH. Ništa drugo mi ne pada na pamet. Prilikom pravljenja accounta na PS Networku nisam mogao izabrati BiH kao zemlju
    Da li je neko imao sličan problem i kako ga je riješio? .
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne mozes ja mislim na Cro networku placat nasim karticama, jer mora adresa koju si prijavio na racunu, i adresa na kartici se moraju podudarat.

    Ali moze biti i da nije tako, jer nisam najbolje upucen u tu tematiku, jer nikad ne kupujem kreditnom niti debitnom, neg kupim sebi PSN kartice preko Amazona.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nisi valjda izabrao Hrvatsku za PSN regiju? Batali to odmah i napravi USA account. "Wallet" možeš dopunjavati sa kodovima koje možeš kupiti na US Amazonu.
     
  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Aha... Tnx ljudi

    Edit:
    Izvinite što smaram ali sam fakat noobara za PS i konzole generalno. Da li postoji ikakva šansa da se igra sa optičkog medija snimi na PS tj. Da se jedna igra može igrati na dva PS na isti fazon kao digitalna verzija?
    Drugo pitanje je oko pvih kupona sa kojim nadopunjavam wallet. Naime na US Amazonu kupim kupon i plaćam putem paypala? Nakon toga koristim taj kod na samom PSu da dobijem vrijednost koju sam platio na Amazonu? I na kraju kako dobijem taj coupon code, emailom ili... ?
    Ako bilo ko ima minuticu samo da mi pojasni kako da to napravim da ne izgubim pola dana dok sam ne skontam kako i šta. Hvala unaprijed
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Igra se "snimi/instalira" kod tebe ali ti treba disk da bi je pokrenuo. Nebi im bas bilo profitabilno da je moguce to sto spominjes :)
    Kupone imas digitalne, koje bi trebao dobiti mejlom.

    Odes da kreiras novog user-a i odaberes US kao region. Mozes imati vise user-a.
     
  14. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ali mi Amazon ne dozvoljava da kupim ove kupone jer kupujem iz BiH. Probao sam da napravim novi acc ali opet neće

    Edit:
    Skontao sve... Igre se skidaju upravo. Tnx guys
     
  15. levian86

    levian86 Aktivista

    Ovo svaki mjesec sve gore i gore igre za PS+ :D
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja sam odavno prestao plaćati pretplatu.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja se sve nadam da ce procepiti. I pored toga sto volim ove indy igre, ali rado bi volio viditi koji AAA naslov. Ima godinu dana izcekujem Black Flag. :D

    Helldivers mi je odlicna. Podjesca me na Dead Nation, a tu sam igru prekucao jedno 5 puta.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Čini se da konzola koja lošije posluje bolju uslugu nudi, tako je to prošle generacije bilo sa PS3 a sad sa XONE. Još ako MS ukine pretplatu za multiplayer, bit će gotovo identična situacija :D
     
  19. levian86

    levian86 Aktivista

    Nemoj da daju Black Flag imam ga :D
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nemaju sta ni dati vala, slabo jakih igara ima. Za PS3 je valjalo jer je krenula ta pretplata nekoliko godina nakon launcha, nakupilo se igara.