Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    meni je inace glupost kupovati 4k tv samo radi rezolucije, po meni mora da zadovoljava barem dio premijum specifikacija, a ovi sa 50HZ panelom nemaju nista sem rezolucije,
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Pogledaj malo univerzalno.ba oni imaju solidan izbor, i dostavu po cijeloj BiH.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Od Samsunga ne uzimati ništa ispod J6200 (1080p), odn. JU6800 (4K).
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    To bas, i ja kazem samo od serije 6 na gore, sve ispod bacanje para, a 4k sa 50HZ panelom, bez 10bit. panela, i sl, je bezveze, jos ako je ispod 55" moze samo kao monitor za racunar.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  6. dmr

    dmr Veteran foruma

  7. Ninja

    Ninja Komšija

    Nešto mu fali sigurno.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U pitanju je 60Hz, 8-bitni panel al' svejedno je dobra kupovina pogotovo ko nije osjetljiv na 24p playback na takvim panelima. Kontam da ga uzmem i koristim k'o monitor. :D
     
  9. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Ja sam na kraju kupio Samsung UE43J5502, dobio sam fin popust. Meni se čini da je OK, vaši komentari?
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    jao taj 60ka je top ponuda, bem ti sunce, odo u shopingicu se zavaliti :D
     
  11. DSA

    DSA Aktivista

    Ljudi ovo je neka greska


    Sent from my iPhone using Tapa
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    jasta je
    cuj konzum prodaje :D nidje veze
     
  13. DSA

    DSA Aktivista

    [​IMG]

    Samo sto 60 incha nije 120 cm
    Ipak je ovo neki zaj..


    Sent from my iPhone using Tapa
     
  14. Daddy

    Daddy Novi član

    Ma ja, išao ja jutros da vidim. Greška, 50-ka je bila u pitanju, ali ni nje nema više :)

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    50" je 127cm, pa ili su zeznuli u nazivu modela ili u dijagonali. Prije ce bit ovo prvo.

    EDIT: Evo Daddy je razrijesio misteriju :D
     
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Pa, i nije neka ako gledas da je u Tehnoshopu 55" serije 7 22xxKM. a mozes kupiti na 24 mjeseca bez kamate, onda je to tu negdje.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    mislio sam 60ka ,i to < 1300
    dok je taj tvoj 22xx :D ipak milja razlika.. al nejse, vjerujem u tvoj rasud ipak :)

    Nego glajte levata, s6 edge plus sa 1999 na 999 :D to kad je izasao telefon nije bila tolika cijena :D
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    ma ja pobrkao onaj sa pika lg od 2600km, kontao za njega govoris. :mrgreen:
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Niža srednja klasa sa samo 50Hz-nim ekranom. Valja ako si ga dobio za cca 6 stoja maksimalno.
     
  20. JVC

    JVC Overclocker

    sada si ga dotukao ko mraz papriku, evo garant cijeli dan duma sto se zajebao, hahah