BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nema potrebe da se dereš, čujem dobro. Nisam te shvatio to za dodavanje, ako možeš da pojasniš? Možeš uzeti mobitel na rate, otplatiti ga i onda uzeti novi. Odakle ti ideja da ne možeš? Očito je i meni da je prijelaz na ultra rješenje, samo što je to loše rješenje. Makar meni, kome nije njemu super. Zadnja konstatacija ti nije tačna.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne mozes uzeti mobitel na rate s popustom i isplatiti ga odmah da bi uzeo novi mobitel. Ako hoces da ga isplatis odmah i uzmes drugi, gubis popust.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nisam to ni rekao, nego kad isplatiš rate onda uzmeš novi.
     
  4. Triforce

    Triforce Aktivista

    Meni pise da sam 1,400 udaljen gg :D

    Puca mi jutros konekcija s svako 10 minuta
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    I meni s mojom tv nista nije stabilno, ni tv ni internet

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  6. kugla

    kugla Aktivista

    Danas sam imao minimum 5 prekida neta. Svaki sat mora barem jednom da prekine. Isti slucaj je bio i juce...
    EDIT:
    Evo zadnjih sat vremena sam imao 5+ diskonekcija, prekine i odmah dode, tako svakih 10 minuta.
    A ugovor istice na jesen, ocigledno treba trazit alternativu.
    Nisam imao gori net proteklih par mjeseci, a koristim bh telecom net jos od 2008.
    Bolje da nisu nista ni povecavali...
     
  7. Tandrli

    Tandrli Aktivista

    pa nazoves i kazes da ti smanje .. jbg

    al onda si osudjen na ovu staru brzinu sa tim modemom
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I kod mene veceras vec bar pet puta pukla veza.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ponovo sam u prilici da se prepucavam sa BHTelecomom, kao što sam se morao prepucavati i zvati 1444 x puta dok mi nisu povećali brzinu sa 10Mbps na 15Mbps na MojaTV Net (od montera pa do prvih 5 ljudi s kojima sam razgovarao sam dobio informaciju i uvjeravanje da je na MojaTV Net brzina 10Mbps i to je to). BHtelecom ovo stalno radi, na žalost. Na oficijelnom sajtu piše jedno, uposlenici i support pričaju drugo. Prepucavanje se sad odnosi na ovo:

    https://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M51add1ab5aa.html

    Na bosanskom jeziku, potpuno razumljivo i jasno piše, da se ovo odnosi na SVE korisnike usluga MojaTV xDSL i fiksne telefonije, i to boldirano! Krajem prošlog mjeseca uzeo MojaTV net na 2 god. Odem prekjučer na šalter, čakem skoro sat vremena, da bih dobio info da tih uređaja u poslovnici Zavidovići nema. Daju mi broj od Žepča, nazovem, i dobijem informaciju da se akcija odnosi samo na one korisnike kojima je istekao ugovor od 2 god, pa nastavili koristiti uslugu. Obratim se supportu mailom, ponove mi to isto. Pitam ih, zašto ta informacija nije navedena na sajtu, i zašto dovode korisnike u zabludu, dajući nepotpune informacije. Koliko je ljudi čekalo na šalterima po ovoj vrućini da bi dobili odgovor da nemaju pravo kupiti uređaj za 1KM.
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Treba da je bitno samo da nemas neki uredjaj koji trenutno otplacujes, ugovor manje vise...
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dođi ti u Zenicu :D
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hahaha vidi ovog sto kajla :) :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Interesuje me koji je proces za dobijanje WiFi routera od BHTelecoma, da li se samo podnese zahtijev za promjenu routera na Malti?
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Kakav vam je net?Resetujem ruter radi minut dva sve i onda nista.Tv uredno radi ali net nista.Ili rade nesto ili...

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kod mene net radi bez prekida evo mjesecima
    i moja tv radi odlicno
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma to je nesto kratko bilo.Sat vremena od 6h-7h ujutro.Sad je udure

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nema mi interneta nikako iz nekih razloga, ni wifia ni preko kabla

    bio sam otkopcao sve kablove, malo pricekao ali ista stvar, televizija normalno radi.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Ej ljudi, zna li neko kad prijavljujem npr. MojaTV u BHTelecomu, je li se mora imati CIPS prijava na toj adresi? Ne zivim tu jos, ali hocu da prijavim uslugu, pa ne znam kakva je procedura.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koliko se sjecam,ne treba ti cips
    eventualno ti zatraze licnu kartu
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne moras, iz prve ruke.