Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li ova potvrda od PP znaci da je prodavač 100% vratio novac, da njega više ne cimam ili.. ? Meni se ne zuri samo da znam sta je s tim obzirom da su me vozali sa tim proizvodom pofino gdje su na kraju rekli da proizvod uopšte nemaju i izbrisali oglas.
     
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Hocu da narucim nesto sa ebay-a i dodao sam ga u watch listu prije par dana i sada pise (u watch listi):
    "Free Shipping Hurry! Your watched item is now available with free shipping"
    Medjutim, kada otvorim artikal jos uvijek prikazuje cijenu postarine.
    Zna li neko da li je to normalno i hoce li se prilikom check out-a rijesiti?
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    vjerovatno je akcija free shippinga samo za USA ili neku drugu, ne za sve.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  4. Minx

    Minx Aktivista

  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Sto onda mene obavjestava :D
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koliko znam uvijek je trial od 30 dana primea moguce bilo aktivirati i otkazati u svaka doba.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Minx

    Minx Aktivista

    To stoji, nisam mislila na sam prime nego na akciju na odredjene artikle danas samo za one koji imaju prime.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sa prime shipping je uvijek free na vecinu artikala. Nema veze cijena koja je.
     
  9. Minx

    Minx Aktivista

    Ja u klin, vi u plocu. Zaboravite da sam ista napisala.
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    Zaobilazite ove smetljare u sirokom luku.Narucio telefon prosle sedmice i od tad mi govore stici ce sutra,stici ce sutra,i tako svaki dan.Komunikacija im je na nivou retardiranog majmuna.

    http://smartshop_ba.olx.ba/

    Ide im jedan blok i report.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Vjerovatno narucuju, pa dok dodje iz Kine :mrgreen:
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nije vjerovatno nego provjereno je tako :)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada sam vec pitao da javim da mi je vracena lova jos u ponedjeljak (trebalo je 5 radnih dana) samo sam tek danas mogao provjeriti transakciju. Pošteni kinezi.
     
  14. techummer

    techummer Novi član

    Uzeo fantastican SSD za prime day. U deklaraciji naveo cijenu $50.
    Ovo nije prvi put da to radim i prodje carinu bez problema.
    Hint: ako je moguce uvijek na amazonu stavite da je poklon, tako amazon nece ubaciti invoice. Ja na vrijednije stvari stavim i gift wrap i poruku napisem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. Minx

    Minx Aktivista

    Super. I ja tako radim preko shipita, do sada sve ok.

    Mislim da amazon vec duze vremena ne stavlja racune u pakete zbog stednje papira.
     
  16. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    A sta radite za dostavu, jel preko ovog shipita, Borderlinxa i slicnih fazona ili vam neko donese?
     
  17. techummer

    techummer Novi član

    Shipito posalje servisom koji odaberes.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    AhmeT wrote:

    Na amazonu prime day, popusti i besplatna dostava.
    https://www.amazon.com/b?ie=UTF8&node=1 ... _hdr_deals

    Uzeo fantastican SSD za prime day. U deklaraciji naveo cijenu $50.
    Ovo nije prvi put da to radim i prodje carinu bez problema.
    Hint: ako je moguce uvijek na amazonu stavite da je poklon, tako amazon nece ubaciti invoice. Ja na vrijednije stvari stavim i gift wrap i poruku napisem.



    ......Amazon.com ne šalje u BiH ????? Kupovao sam e-books ,to može(Kindle fora) , prije 6 god sam kupio CPU ali preko frenda u USA i donio mi ga ,btw. Amazon.co.uk čak ne dozvoljava kupovinu ni e-books!
    nije mi jasno ovo prođe carinu ! Baš namjeravam SSD kupiti ali preko gearbest.com , ali me carina zabrinjava pa se dvoumim pik ili gearbest.
     
  19. techummer

    techummer Novi član

    Kao sto smo spominjali gore
    Posjeti https://www.shipito.com/?id_affiliate=4910


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    stižu li vama paketi naručeni iz kine/hong konga?

    prema trackingu, kod mene zapelo u holandiji i ne miče se već neko vrijeme, teško mi posumnjati da je do holanđana, a izgleda nisam jedini s ovim problemom