Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ako budes imao battery drain probaj iskljuciti LTE, tj fiksiraj ga na 3g ili 2g signal.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: Google Android - oficijelna tema

    Ok hvala

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    danas mi ispade s7 edge iz dzepa na beton i ciknu staklo (a bio je i u gumenoj futroli) :/ prvi put da mi je puklo staklo na displayu jos od doba iPhonea 3G.. zna li koliko odprilike kosta zamjena stakla, pod garancijom je u BHTu, al cisto sumnjam da fizicka ostecenja pokriva.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako na kućištu i ekranu nema nikakvih oštećenja ja bih probao sa garancijom, izmisli nešto tipa "stavio ga na punjenje tokom noći, probudio se i to me dočekalo, halp". :D
    A sumnjam da je ekran sa zamjenom ispod 350KM, i to bi bilo optimistično.
    Btw ista stvar koja se jaranu desila nedavno, samo je pao sa još manje visine, a također bio u gumenoj futroli. Prodao ga na kraju za 4 stoje.
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Zar oni ne uvazavaju takve stvari ako telefon nije izudaran?
    Reci spustio ga na sto i puklo staklo. :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Znaci mora komplet display se mjenjati. Ma ja, nije on ispod 3-4 stoje najmanje.. Gadno je puklo, tesko da ce proci prica ta da je stajao na stolu & punio se i puklo :)

    http://imgur.com/a/TKTCh
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ništa ovo, mislio sam da je malo drugačije puklo. Jel' skroz mrtav ekran i digitizer?
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    radi sve super, samo eto sto je ruzno vidit i bode mi oci xD

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  9. techton

    techton Aktivista

    520 maraka je u Agramu
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ima li kod nas ko da bi eventualno mogao popraviti/zamijeniti Wi-Fi modul na LG G3? Vec par sedmica sam bez toga, nista ne radi, a 3G nije bas opcija za sve.

    Tu su mi u jednom servisu rekli da jedino mogu naci neku ispravnu plocu pa da sve zamijene, a na PIKu nisam naletio ni na sta jos konkretno.
     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    U Tuzli ima Iskra, rade ljudi svakakve popravke, a ne samo zamijeni plocu i cao, pa eto ako nista mozes svratiti da ih pitas mogu li sta uraditi :)

    Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Vedo koristi ga takvog jebajiga. Ako radi radi stas... Sutra moze opet ispast...:)

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  13. black

    black Komšija

    Mozda tempered glass moze pokriti ako nije ispao komad stakla.

    [​IMG]


    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    500 KM u official servisu BhTelekoma(valjda je to agram) i daju ti garanciju, u univerzalno 600KM. Tako jaranu isto bilo, samo sto je on odmah uzeo pri izlasku mobitel i ciknulo mu nakon dvije hefte odma haha..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma


    Danas zvali iz Agrama, popravka 390 KM. Hoće da zamjene sve od displeja, preko okvira do zadnjeg poklopca. Naravno da nisam pristao. Stavit ću ga oklase ovakav kakav je, a dok se ne proda mogu ga koristiti jer mu je sve ispravno, šta ću mu ja. Mrsko mi ganjati djelove iz Kine da ga ja popravljam, tako bi me izašao 100 KM popravak :D
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: RE: Re: Google Android - oficijelna tema

    previse. Al crnjak, uzeo ga na 2 god, nisam ni trecu ratu otplatio a sjebah ga xD Jebat ga onda, gledat cu ga ovakvog do izlazska SGS9.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fino je imati skup fon... dok ti se ovako nešto ne desi... :/
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Svabo zakon zato 5 eur dodas mjesecno na pretplati kad uzmes telefon i ako ti se to desi boli te djon.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kupih zeni prije kojo dan Huawei G8,zaista fin uredjaj. Odlicna baterija,fin display,nelose performanse al ne bi bilo zanimljivo da je sve kako treba.

    Problemi su sa wifi i 3g,vrlo cesto kad napusti kucu i izgubi wifi ne prebaci se na 3g a vrlo cesto i kad dodje kuci ne zakaci se na wifi. Cim rucno poguras zakaci se i nema problema,i 3g i wifi. Zna li neko neki fix za ovo?

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma