FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker


    Nisi jedini jarane. To vrijedi odavno i za sve ostale single-player zajebancije, ništa nema ljepše kad nekog pobijediš i on još rage-quita. To je bit svega. AI se ne može nasekirat.
     
  2. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Pa tek je pokrenuo, a nisam igrao još od FIFA15 nikako :roll:
    Dalje ću na World Class :smt003
     
  3. veki81

    veki81 Aktivista

    Evo i od mene :smt002 , jest da izgleda video ko da je fifa 98 :mrgreen: mrsko mi cekat upload.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jutros na PlayStation Storu, FIFA 17 Super delux edition (PS4) na nekih pola sata greskom bila djaba. Lol

    Ja masio :(, ali dosta raje je ugrabilo.

    [​IMG]
     
  5. somer

    somer Aktivista

    Hahaha

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mislis da se nece stornirati kupovina?
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako stoniraju dadnu ti bon od 10-20$, ili code za 10-20% popust... uglavnom ne izadjes pranih ruku.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Opet dobro. Ali haj znaj mozda to namjerno napravi radi reklame sta ih to kosta zanemarivo.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Mi često upravo igramo sa random team, izaberemo neki broj "zvjezdica" i udri.. Kakvih tu golova i zafrkancije bude.. Puno bolje nego kad uzmeš neki bolji tim online, i onda svaki dan igraš samo protiv Barcelone i Reala..
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: FIFA 17

    Sumnjam da bi Sony to radio, ali nikad ne znas. Naleti ovako ponekad, i to ne samo na PS storu, ali brzo uoce pa ako nisi vidio odmah, vjerovatno i neces ugrabiti. Zadnje sto sam uzeo ovako da je greska u cijeni je bio Dying Light sa season pass za 20$ na GameStop-u. I to samo sto je igra izasla bila.
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Šta bi sa NBA 2K serijalom, je li ikada netcode popravljen? Kakav je na FIFA?
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. Esh

    Esh HWB

    Za PC ne znam, na konzolama valjda radi ok...
     
  14. somer

    somer Aktivista

    Očekuje se pre-load novog fifića za EA i Origin Access ko ima pretplatu prije 22-og, što znači danas ili sutra. :verigudnajs:

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  15. somer

    somer Aktivista

    Fifa 17 dostupna za Origin Access (30Gb) :)

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vec postoje cheateri u FUT koji te disconnectuju na samom pocetku, izgubis contracte. Nista ni ove godine od igranja na PC
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Lijepi seasons mode


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Odigrao sam još par utakmica online, vrlo vjerovatno mi nedostaje utakmica u nogama kako bih brže reagovao na terenu, ali vrhunac su dva gola na utakmici, uglavnom jedan... Sad opet, možda je stvar navike.. Igračima djeluje puno teže loptu uzeti, sve golove što sam primio, primio sam na ubacivanje iz kornera.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uvijek stavi igraca na prvu stativu kad je korner.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017